Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 11:49
 
Bölgenin Gelişmesinde Basın Önemli Unsurdur
Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında basının milletlerin ve devletlerin olmazsa olmazı olduğunu söyledi. Başkan Bıyık, milletin sesi ve demokrasinin ifadesi görevini en iyi şekilde yapan bölge basınının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, demokrasinin olmazsa olmazlarından olan basının toplumun bilgi edinme hakkını yerine getiren en önemli unsur olduğunu belirtti. Bu anlamda bölge basınının çok önemli görevler üstlendiğini dile getiren Başkan Bıyık, gazetecilerin üstlendikleri görevle toplumla yöneticiler arasında köprü vazifesi gördüklerini söyledi.

Bölgenin  gelişmesi ve daha konforlu bir kent hayatı için gece gündüz çalışırken bölge  basınını her zaman yanlarında gördüklerini, yapılan hizmet ve yatırımların en iyi şekilde topluma ulaştırıldığını vurgulayan Başkan Bıyık, “Kocaeli’nin ve Darıca’nın gelişmesinin en önemli unsurlarından biri olduğunu her fırsatta dile getirdiğim uyum kültürüne bölge basınının katkısı yadsınamaz.

TEBRİK EDERİM

Belediyeler, bürokrasi, sivil toplum, akademik çevre ve yerel basın gibi şehrin dinamikleri arasında var olan uyum kültürü sadece bu şehrin gelişmesine değil huzurlu bir şekilde yaşamamıza da katkı sunmaktadır. Görüş farklılıkları olsa da her zaman vatanı ve milletinden yana taraf olan bölge basınının bu anlayışından taviz vermeden görevini sürdüreceğinden kuşku duymuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yazılı, görsel, işitsel ve sosyal medya organlarında görev yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Bölgenin, Gelişmesinde, Basın, Önemli, Unsurdur,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı