Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 13:26
 
Bölgenin ‘MEDAR’ı iftiharı hizmette!
Medar Hastanesi Gebze yaptığı basın toplantısı ile yeni marka isimleri MEDAR’ı ve bünyesine kattığı hekimleri ile görücüye çıkarak, Gebze kamuoyuna tanıttı.
Gebze Haberi
Bölgenin ‘MEDAR’ı iftiharı hizmette!

Medar Hastanesi Gebze Yeni Hekimleri ile büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Medar Hastanesi Gebze yaptığı basın toplantısı ile yeni marka isimleri MEDAR’ı ve bünyesine kattığı hekimleri Doç.Dr. Ahmet Ziya Balta, Op.Dr.Feridun Aysu , Op.Dr. Taner Çelikel, Uzm.Dr. Kübra Bölük, Dt. Elif Şerbetçi, Uzm.Dr.Mustafa Kılıç,  Dr. Ahmet Remzi Tülüce’yi Gebze kamuoyuna tanıttı. Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi  ve Özel Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan ve Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm.Dr. Mehmet Erdem Gürel ev sahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısında Medar Hastanesi Gebze ‘ye katılan hekimlerle ilgili ayrıntılı bilgi verilirken 2020 yılı için Medar Hastaneleri’nin sağlık vizyonu ve yatırımları konusunda davetlilere bilgi aktarıldı.

DOĞAN, “SAĞLIĞINIZ EL ÜSTÜNDE”

Toplantıda konuşan Medar Hastaneleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Medar Gebze Hastanesi Genel Koordinatörü Uzm.Dr. Nevzat Doğan bünyelerine katılan yeni hekimlerin Medar Hastanesi’nin gücüne güç kattığını belirtti. 2020 yılı için yapacakları yatırımlar konusunda bilgi veren Doğan; “Konak Hastaneleri bünyesine katılan Gebze Tıp Merkezi’nin ardından kurulan hastanemiz  yeni adıyla Gebze Medar Hastanesi alanında uzman  deneyimli doktorları, modern tıbbi altyapısı ve 18.000 m2’lik tesis alanıyla 2015 yılının eylül ayından itibaren hasta kabul etmeye başlamıştır.    Türkiye’nin en büyük sanayi bölgesinin kalbinde yer alan,  İstanbul’a 20  ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 15 dakika mesafedeki Gebze Medar Hastanesi bölgesinin en çok tercih edilen hastaneleri arasında yer almaktadır. Gebze Medar Hastanesi geniş branş ağı, tıp teknolojisinin en güncel donanımı , ileri teknolojileri ve yüksek hasta memnuniyeti standartlarıyla balkanlar ve orta doğu coğrafyasından uluslararası hastalara da hizmet veren bir sağlık kuruluşu olma hedefi doğrultusunda çalışmaktadır. Bu doğrultuda  hekim kadrolarımızı güçlendirerek, özellikli hizmet alanımızı genişleterek bölgemiz vatandaşlarına sağlık hizmetini 20 yılın üzerindeki tecrübemiz ile sunmaktan onur duyuyoruz , bizim için “Sağlığınız El üstünde” dedi.

GÜREL: “FARK YARATAN BİR SÜRECİN İÇİNDEYİZ”

Özel Medar Hastanesi Gebze Başhekimi Uzm.Dr. Mehmet Erdem Gürel ise yaptığı konuşmada, “Özel Medar Hastanesi Gebze ekipman gücü ve en önemlisi tıbbi ve entelektüel sermayesi ile fark yaratan bir sürecin içinde bulunuyor. Çok kısa süre önce aramıza katılan doktor arkadaşlarımız bu sürecin en önemli göstergeleri. Bünyemize katılan akademik kadrolar ve alanında uzman hekimlerle Gebze’ de sağlık hizmeti alma kalitesini arttırmak için hız kesmeden çalışıyoruz. Gece 24.00’e kadar hizmet veren Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, İç Hastalıkları polikliniklerimizle sağlık hizmeti alma konusunda ulaşılabilir hastane misyonu ile çalışıyoruz.  Hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın her an yanında olmak için süreçlerimizi geliştiriyoruz. Ve bu gün Gebze kamuoyu ile aramıza katılan yeni hekim arkadaşlarımızı buluşturmaktan ve tanıştırmaktan çok mutluyuz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bölgenin, ‘MEDAR’ı, iftiharı, hizmette!,
Yorumlar
Haber Yazılımı