Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 15:09
 
Bolululardan Bıyık'a Sıcak Karşılama
Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Bolulular Derneği’ni ziyaret ederek istişarede bulundu. Projelerini anlatıp destek isteyen Bıyık, Bolulular tarafından oldukça sıcak bir şekilde karşılandı.
Darıca Haberi
Bolululardan Bıyık'a Sıcak Karşılama

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık,  dernek ziyaretlerini sürdürüyor. Bolulular Derneği’ni ziyaret eden Bıyık, seçim beyannamesinde yer alan projelerini anlatıp destek istedi. Aslen Bolulu olan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın 3 dönem Darıca’da önemli hizmetlerde bulunduğunu ve birçok eser kazandırdığını ifade eden Bıyık, “31 Mart’ta hizmet bayrağını Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak’tan inşallah devralacağız. Şükrü Karabacak 3 dönem Darıca’ya çok büyük hizmetlerde bulundu. Birileri çıkıp 15 yıl Darıca’da kayıp diyor. Ama biz 15 yıl önceki Darıca’nın halini ve bugünkü durumunu çok iyi biliyoruz. Şükrü Karabacak ve AK Parti, Darıca’da çok büyük eserleri hayata geçirdi. İnşallah biz de Şükrü Karabacak’ın bırakacağı yerden hizmete devam edeceğiz” dedi.

 

ÖNCELİĞİMİZ TRAFİK SORUNU

 

Darıca’nın en öncelikli sorunun trafik olduğunu ifade eden Bıyık, “Darıca’da yaşayan herkesin ortak görüşü olan trafikte yaşanan sıkıntılar birinci önceliğimiz olacak. Darıca’nın giriş çıkışlarında yaşanan sorunları çözecek projeler hazırladık. Darıca-Tuzla bağlantı yolunu hayata geçirerek Darıca’ya yeni bir giriş çıkış alanı açacağız. Osmangazi Mahallesi’nde yaşanan sorunu gidermek için Aşıroğlu Köprüsü’nün yanına ikinci köprüyü yapacağız. Cengiz Topel Caddesini de duble yol halinde Eskihisar ve Tatlıkuyu’ya bağlayarak trafik sorununu çözmek istiyoruz” dedi. Boluluların sorularını da yanıtlayan Bıyık, gördüğü ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bolululardan, Bıyık'a, Sıcak, Karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı