Haber Detayı
24 Ekim 2018 - Çarşamba 11:48
 
BOTANİK PARK DARICA’YA RENK KATACAK
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Emek Mahallesi’nde yapımı devam eden Botanik Park’ta incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
 
 
 
Darıca Haberi


Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,  Emek Mahallesi’nde yapımı devam eden Botanik Park’ta incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Çalışmaları başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerle birlikte inceleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,  Botanik Park’ın şehre değer katacağını ifade ederek, “içerisinde değişik türlerde zengin bitki ve ağaç türlerinin yanı sıra çocuklara yönelik oyun alanları,  cafeterya, yürüyüş yolları, spor alanları, gölet, yönetim odası, kaybolmaya yüz tutmuş meyve ve bitki türlerinin sergilendiği alanlar, tıbbı ve aromatik bitki bahçeleri, sosyal donatı alanları ile mescit ve tuvaletlerin bulunacağı botanik park 3500 m2 inşaat alanı alanı ile ilçemize değer katacak. Botanik parkımızda bütün detayları düşünmekle birlikte özellikle bayan kardeşlerimize yönelik özel etkinlik alanları ve sosyal tesisleri halkımızın hizmetine açacağız. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun. “ diyerek proje ilgili bilgiler aktardı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: BOTANİK, PARK, DARICA’YA, RENK, KATACAK,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı