Haber Detayı
22 Kasım 2018 - Perşembe 14:28
 
Bu güveni boşa çıkarmayacağız
Darıca CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden istifa ederek Darıca Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı başvurusu yapan Aydın Işık, seçimlerde gençlerin başrol oynayacağını ifade etti.
Darıca Haberi
Bu güveni boşa çıkarmayacağız

Aydın Işık açıklamalarında, "Genç bir isim olan Yakup Törk Belediye Başkan Adayımız. Ayrıca belediye meclis üyeliği için başvuru yapan genç partili arkadaşlarımız var. Darıca'da önümüzdeki yerel seçimlerde bu genç aday kadroları ile birlikte partimizin gençlik kolarında ki fedakar kardeşlerim ve arkadaşlarımla zafer elde edeceğimizden şüphem yok. Darıca Belediyesi'ne bu seçim sonrasında CHP bayrağını özellikle gençler ve kadınlarımızla dikeceğiz."difadelerine yer verdi..

KIZILBUĞA ARI GİBİ

İstifa ettiği gençlik kollarında boşalan göreve gelen Ümit Kızılbuğa içinde övgü dolu sözler sarfeden Işık, "Büyük bir ivme yakaladığımız Darıca CHP İlçe Gençlik Kolları'nda benden sonra göreve gelen Ümit Kızılbuğa arkadaşım ivmeyi bıraktığımız noktadan daha üst noktalara taşıdığını görüyorum. Onların bu performansı, şevki ve heyecanı ile yerel seçimlerde büyük bişr başarı elde edeceğiz. Kızılbuğa etrafında adeta kenetlenen genç arkadaşlarım büyük bir uyum içinde çalışmalarını sürdürüyor. İlerleyen dönemlerde sahaya indiğimizde yine prformans çıtasını en üst noktaya taşıyacaklarından şüphem yok."dedi.

SONUCUN DEĞİŞMESİ İÇİN UYGULAMA DEĞİŞMELİYDİ

Bugüne kadar hep aynı sistem ve uygulamalarla seçime girildiğini belirten Aydın Işık, "Taktik, sistem ve uygulamada değişiklik yapmazsak bugüne kadar ortaya çıkan sonucunda değişik çıkmasını sağlamak imkansızdı. Gençlerin ve kadınların ön planda olmadığı seçim uygulamalarında başarılı sonuçlar elde edememiştik. Şimdi daha genç isimlerle seçimde yarışacağız. Değişen bu yapıyla sonucunda lehimize değişeceği yönünde inancım tamdır. Parti büyüklerimizde bu seçimlerde genç adaylara ve aday adaylarına çok güveniyor. Gençlerimiz bu güveni boşa çıkarmayacaktır."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, güveni, boşa, çıkarmayacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı