Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 14:41
 
Bu kez kendiniz için oy verin
31 Mart yerel seçimleri öncesi Gebze Belediye Başkanlığına Bağımsız aday olan Serap Çakır, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Gebze Haberi
Bu kez kendiniz için oy verin

Beylikbağı bölgesinde vatandaşlarla bir arayan gelen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, ufak dokunuşlarla Gebze'nin çehresini değiştireceklerini söyledi. Projelerini anlatan Çakır, "Gebzelilerden isteğim bugüne kadar gelen dayatma adayların ilçemize verdiği zararları göz önünde bulundurmaları. Bu iş artık parti meselesi olmaktan çıktı. Gebze’nin geleceğini düşünüyorsanız sizlerden 5 yıllık yetki istiyorum" dedi. 
 
PROJELERİMİZ TÜRKİYE'YE ÖRNEK OLACAK
Projelerinin Türkiye genelinde örnek olacağını söyleyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gebze'ye bir şeyler katmak için bu yola çıktım. Amacım adil bir şekilde her bölgeye hizmet götürmek. Bana sürekli projelerin nasıl yapılacağını ve belediye bütçesinin yetip yetmeyeceği konusunda sorular soruluyor. Eğer para doğru yönetilirse tüm projelere yeter" şeklinde konuştu. 
 
TAPULAR VERİLECEK
Vatandaşların sorularını da yanıtlayan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, Beylikbağı bölgesindeki tapu sorununa da değindi. Çözülemeyecek bir sorun olmadığı dile getiren Çakır, "Beylikbağı bölgesinde kanayan bir yara haline gelen tapu sorununa hakimim. Göreve geldiğimiz takdirde tapuları hak sahiplerine vereceğiz" dedi
Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, kez, kendiniz, için, oy, verin,
Yorumlar
Haber Yazılımı