Haber Detayı
18 Nisan 2017 - Salı 11:26
 
Bu Nasıl Emniyet Müdürü?
Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan’ın gerek OHAL süreci boyunca, gerek referandum süreci ve oy kullanma işlem gününde hatta gerekse tüm görev süresi genelinde baktığımızda farklı bir işleyiş sergilediğini gözlemledik.
Darıca Haberi
Bu Nasıl Emniyet Müdürü?

Darıca’nın tüm ilçeler arasında elit bir özellik mevcudiyetini öngören Hasan Aydoğan insan kalitesini de bu çıtada tutarak ilçede trafik ve asayiş noktasında yaşanan aksaklıkları da elit bir düzeye taşıma gayretini tespit ettik. Ufak tefek tartışmalar, itiş kakışlar, geçimsizlikten kaynaklı kavgaya dönüşebilecek olaylarda hemen işlem yapmak yerine tarafları barıştırmak, yaşanan atmosferi aşağı çekip tatlıya bağlamak gibi bir tarz sergilemesi onun yapıcı ve ağabey vasıflarını da kuvvetli kılıyor.

Yaşanan suç olayları öncesinde suça doğru giden güzergahta temizlik yapması, ileride suça dönüşecek olayları öncesinde sezinleyerek önlemler alması onun görev anlayışını da üstün özellikler sağlıyor.

Özelikle referandum günü vatandaşın huzurlu bir şekilde oy kullanma işlemini gerçekleştirmesi adına aldığı güvenlik önlemlerindeki üst düzey gözlemler dikkat çekerken, fiziksel ve diğer engelli vatandaşlarında sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde oyunu kullanması adına ekstra bir görev anlayışı sergilemesi de takdire yol açtı.

Belki yazımı sadece Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan üzerine yazıyor olsam da referandum günü diğer ilçelerden de olumsuz, tansiyonu yüksek yada suçla ilişkilendirilen bir olayın yaşanmaması Çayırova, Gebze ve Dilovası Emniyet Müdürlerimizinde üstün bir gayret ve özveri ile seçim gününü tamamladığına ispattır. Bu konuda tüm ilçe emniyet müdürlerimize ve kendilerine bağlı polis teşkilatının tüm bireylerine ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Bölgemiz çerçevesinde en ciddi suçların başında gelen uyuşturucu ve bununla mücadelede duyarlılık gösterilmesi noktasında Aydoğan’ın hassas çalışmalarını da yakından takip edebiliyorum. Özellikle okul önlerinde uyguladığı denetimler üst düzey bir gayret noktasında… Bu konudaki hassasiyetinden taviz vermiyor. Çocuklarla ve öğrencilerle olan duygusal bağı baltalamak isteyen uyuşturucu tüccarlarının bir numaralı düşmanı….

Kısıtlı personel ve kısıtlı araç sayısına rağmen, yürüyüş, konser, miting, futbol maçı, referandum, genel denetim ve uygulamalar, günlük trafik ve asayiş rutinini aksatmadan gösterdiği performans takdir noktasındadır.

Saygılarımla…

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bu, Nasıl, Emniyet, Müdürü?,
Yorumlar
Haber Yazılımı