Haber Detayı
04 Şubat 2016 - Perşembe 11:33
 
Bülent Turhan'ın bir isteği var
Bülent Turhan'ın bir isteği var
Spor Haberi
Bülent Turhan'ın bir isteği var

Gebzespor Basın Sözcüsü Bülent Turhan, yıkım kararı alınan ve yeniden inşa edilecek olan Gebzespor Kulüp Tesisleri’ne Başkan İlker Çakır’ın isminin verilmesini öneriye sundu.

2 sezondur Başkan İlker Çakır’la birlikte Gebzespor’da büyük emekler veren, maddi va manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan ve dik duruşuyla Gebzespor taraftarlarının gönlünde taht kuran Bülent Turhan, yeniden inşa edilecek olan Gebzespor Kulüp Tesisleri’ne Başkan Çakır’ın isminin verilmesi için sosyal medya üzerinden nabız yokladı. Çakır’la olan yakın dostluğuyla da bilinen Turhan, Çakır için Gebzespor’a hizmet etmekten başka bir amacı olmadığını belirterek, yeni yapılacak olan tesis isminin ‘’ Gebzespor İlker Çakır Tesisleri’’ olması gerektiğini söyledi.

TURHAN: BAŞKANIMIZIN TEK AMACI GEBZE’YE HİZMET

Konuyla ilgili dün gece geç saatlerde kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Turhan, ‘’Gerçek Gebzeliler ve Gebzespor sevdalıları. Allah'ım nasip ederse Gebzespor'umuzun kulüp tesisini yıkıp yeniden inşa edeceğiz. Yaptıkları ve yapacakları dahil hiçbir beklentisi olmayan sadece amacı Gebze'ye hizmet etmek olan başkanımızın inşa edilecek tesisimize İlker Çakır adını verilmesini sizlerin takdirine sunuyorum’’ dedi.

Kaynak: () - Çağlar AKAR Editör:
Etiketler: Bülent, Turhan'ın, bir, isteği, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı