Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 09:58
 
Büyükakın: “Kimse vazgeçilmez değildir”
AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette önemli açıklamalar yapan Büyükakın, “Asıl gücü teşkilatlardan aldıklarını söyleyerek, “Teşkilat yoksa partide yoktur. Teşkilat yoksa İlçe başkanının, Belediye Başkanının kıymeti yoktur. AK Parti bir teşkilat partisidir. Bu partide kimse vazgeçilmez değil, yola çıkarken yanında olanları unutanlar, yoldayken yol arkadaşlarını değiştirenler bizden değildir.” dedi.
Çayırova Haberi
Büyükakın: “Kimse vazgeçilmez değildir”

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Çayırova Teşkilatını ziyaret etti. Yoğun bir sevgi gösterisi altında karşılanan Büyükakın, önemli açıklamalar yaptı. Kocaeli’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıkması gerektiğini ve teşkilatlara büyük görev düştüğünü ifade eden Büyükakın, “Kandıra’dan İlçe Teşkilatlarımızı gezmeye başladık. Asıl gücümüzü teşkilatlardan alıyoruz. Teşkilat yoksa partide yoktur. Teşkilat yoksa İlçe başkanının, Belediye Başkanının kıymeti yoktur. AK Parti zaten bir teşkilat partisidir. Bu partide kimse vazgeçilmez değil, yola çıkarken yanında olanları unutanlar, yoldayken yol arkadaşlarını değiştirenler bizden değildir. Cumhurbaşkanımızı İstanbul İl Başkanlığı’ndan beri takip ediyoruz, neler yapıyor görüyoruz. Kadın teşkilatlarımızın güçlü şekilde sahaya çıkmasının mimarı Cumhurbaşkanımızdır. Bu farklılığı ortaya çıkaran Cumhurbaşkanımızdır. Bizim liderimiz, ezilenlerin gür sesidir, başka rakibi de yoktur. Bize düşen liderimize sahip çıkmak. Hakla batıl mücadelesi Hz. Adem’den beri var. İnsan hata yapabilir, ama haksızlık yapanlar batılı temsil ediyor. Cumhurbaşkanımız hakkı temsil edenlerin bayraktarlığını yapıyor. Bizim yapacağımız iş, ezilenlerin gür sesi olan Cumhurbaşkanımızın hareketine sahip çıkmak, bize verilen görev neyse onu yerine getirmektir.

ÇAYIROVA’DA HEDEF EN AZ YÜZDE 50

Konuşmasının son bölümünde 13 Belediyeyi kazanmanın yanında oyları artırmayı hedef olarak belirleyen Büyükakın, Çayırova’dan en az Yüzde 50 istedi. Gönül belediyeciliğine dikkat çeken Büyükakın, “Makamın ve mevkiinin bir önemi yok. Ölümü hiç unutmadan devam etmeliyiz. Cumhurbaşkanımız bize ‘Gönül belediyeciliği yapın’ dedi. Gönül belediyeciliği ölümü hatırlamadan yapılmaz, etrafınızdaki şakşakçılar sizi görmez hale getirir. Kimsenin kerameti kendinden değildir. Allah bizleri şaşırtmasın, bir arada olduğumuz müddetçe bu dava hiçbir zaman yere düşmeyecek. Bizim yapacağımız 13-0’ı almanın yanında, oylarımızı artırmak. Çayırova için hedefimiz Yüzde 50’nin üzerine çıkmaktır.” şeklinde konuştu. 

ÖNEMLİ OLAN AK PARTİ’NİN KAZANMASI

AK Parti il başkanı Abdullah Eryarsoy ise birlik ve beraberliğe dikkati çekerek, önemli olanın AK Parti’nin seçim zaferi olduğunu vurguladı. Eryarsoy, “Çayırova seçime hazır. 31 Mart akşamı önce Çayırova’da sonra Büyükşehir’de AK Parti zaferini tescil edecek zaferimizi kutlamak istiyoruz. Tahir bey adaylığı açıklandığı günden beri gece gündüz çalışıyor. AK Parti biz diyenlerin partisidir. Bu davada benlikten öte, biz olabilmek önemli, birlik ve beraberlik önemli bu günde kadar birlik içinde bugünlere geldik. Bundan sonra da birliğimiz bozulmadan çalışmaya devam etmektir. Kocaeli’de önemli olan AK Partili belediye başkanı olmasıdır, kimin başkan önemli değil. Davamızın muzaffer olması için gayret göstereceğiz.” dedi. Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ise eski Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “İbrahim başkanın güzel hizmetleri oldu. Üçlü olsun, güçlü olsun modeli Çayırovamıza çok şey kazandırdı. Tahir beye yeni görevinde başarılar diliyoruz, Allah utandırmasın diyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın:, “Kimse, vazgeçilmez, değildir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı