Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 11:12
 
Büyükakın projelerin peşinde
Darıca-Gebze Metrosu hakkında açıklamalarda bulunmak üzere Gebze’ye gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın bir sonraki durağı 15 Temmuz’da hizmete açılan Darıca Şehit Er Gökhan Hüseyinoğlu Sahil Parkı oldu.
Kocaeli Haberi
Büyükakın projelerin peşinde

Darıca’da askeriyeden alınan alanın sahil kısmını vatandaşların hizmetine açan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın projelerin peşini bırakmıyor. Büyükakın’a Gebze Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da eşlik etti.

2 CANKURTARAN GÖREVLENDİRİLMİŞTİ

Sahil Parkının iç kısmında bulunan orta küçük plaj gerekli düzenlemeler yapılarak vatandaşların hizmetine açılmıştı. Halk plajında vatandaşların can güvenliği için 1.50 metre kadar olan kısmı, emniyet mantarlarıyla işaretlendi. Plaja ikaz tabelaları konularak sertifikalı 2 cankurtaran görevlendirildi. Sahil Parkı’nın doğu kısmında bulunan uzun sahil şeridi, aniden derinleştiği ve güvenli plaj özellikleri taşımadığı için hizmete açılmadı. Yüzmenin yasak ve tehlikeli olduğuna dair ikaz tabelaları sahil parkına yerleştirildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükakın, projelerin, peşinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı