Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 14:52
 
Büyükgöz'den ‘Engelli Parkı’ projesi
Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Cumhuriyet ve Yavuz Selim Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Büyükgöz, "Gebze'de önceliğimiz gençler, kadınlar, yaşlılar ve engelliler olacak. Gebze'de engelli parkı projesi hayata geçireceğiz" dedi.
Gebze Haberi
Büyükgöz'den ‘Engelli Parkı’ projesi

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Cumhuriyet ve Yavuz Selim Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Gebze'yi karış karış gezerek vatandaşlara hayata geçirmeyi hedeflediği projeler hakkında bilgi veren Büyükgöz, “Hepimiz Gebze'de yaşıyoruz. Geleceğimize daha güzel bir Gebze bırakmak için öncelikli olarak gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz için projeler üreteceğiz. Gebze'yi engelsiz bir kent haline dönüştürmek için çalışacağız. Gebze'de engelli parkı hayata geçirmeyi planlıyoruz" dedi.

“HALKIMIZ KARAR VERECEK”

Beylikbağı bölgesinde yaşanan tapu sorununun artık tarih olduğunu dile getiren Büyükgöz, "Bölgede 35 yıllık hasret sona erdi. Başvuru süreçlerini tamamlayarak ücretlerini yatıran hemşerilerimiz tapularını almaya başladı. Biz burada bir icraat ortaya koyduk. Tapular bir taraftan dağıtılırken, bizler de 1 Nisan'dan sonra bölgemizde yaşayan insanlarla toplantılar düzenleyerek isteklerini dinleyeceğiz. Beylikbağı bölgesinin kaderini burada yaşayan halk kendisi çizecek. Vatandaşın istemediği hiç bir şeyin olması mümkün değil. Burada hayata geçirilecek adımlara da vatandaş kendisi karar verecek" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükgöz'den, ‘Engelli, Parkı’, projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı