Haber Detayı
11 Aralık 2018 - Salı 10:00
 
ÇAYIROVA’DA ÇIĞ GİBİ BÜYEYEN KAMPANYA!
Çayırova Belediyesi’nin Giymiyorsan Giydir Kampanyası Çığ Gibi Büyüyor
Çayırova Haberi
ÇAYIROVA’DA ÇIĞ GİBİ BÜYEYEN KAMPANYA!

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ile ekonomik durumu iyi olan insanlar arasında köprü vazifesi gören Çayırova Belediyesi’nin Toplumsal Dayanışma Mağazası olan Giymiyorsan Giydir kampanyasına destekler çığ gibi büyüyor.

Başlattığı Giymiyorsan Giydir kampanyasıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile ekonomik durumu iyi olan insanlar arasında köprü vazifesi gören Çayırova Belediyesi’nin Toplumsal Dayanışma Mağazasına destekler çığ gibi büyüyor. Her gün desteklerin arttığı, birçok il ve ilçeye örnek olan kampanyaya bir destekte Çayırova İstiklal Ortaokulu öğrencilerinden geldi. Öğrenciler kampanyaya destek olmak için okullarında oluşturdukları stantlarda topladıkları kıyafet, ayakkabı, mont ve her türlü giyim eşyasını Çayırova Belediyesi Toplumsal Dayanışma Mağazasına teslim ettiler. İhtiyaç sahibi insanlara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşayan öğrenciler aynı zamanda geri dönüşüme katkı sağlamının da bilincine ulaştılar.

İSTİKLAL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ HEM BAĞIŞÇI HEM DE GÖNÜLLÜ OLDU

Topladıkları giyim eşyasını Çayırova Belediyesi Toplumsal Dayanışma Mağazasına getirerek yetkililere teslim eden öğrenciler, kıyafetlerin yıkama, ütüleme ve raflara yerleştirmelerine de yardımcı oldular. Yaptıkları duyarlı davranıştan ötürü mutlu olduklarını söyleyen öğrenciler, böyle bir projeyi hayata geçirdikleri ve topluma mal ettikleri için Çayırova Belediyesine teşekkür ettiler. Bundan sonrada bu projeye destek olmak için kıyafet toplamaya devam edeceklerini ifade eden öğrenciler, duyarlı vatandaşlara seslenerek havaların soğumasıyla insanların daha çok ihtiyaç duyacakları mont, kaban, kışlık ayakkabı gibi muhtelif giyim eşyaları bağışlamaları için duyarlı olmaya ve projeye daha çok destek vermeye davet ettiler.

TOPLUMSAL DAYANIŞMA MAĞAZASI HAFTANIN 5 GÜNÜ HİZMET VERİYOR

Ekonomik durumu müsait olmayan vatandaşların gönül rahatlığı ile gelip, giyim konusunda her türlü ihtiyacını karşılayabileceği Çayırova Belediyesi Toplumsal Dayanışma Mağazası modern yapısı ve güler yüzlü personeliyle haftanın beş günü hizmet veriyor. 4 personelin görev yaptığı mağazaya gelen bağışlar yıkama, ütüleme ve paketlemesi yapıldıktan sonra raflarda yerlerini alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYIROVA’DA, ÇIĞ, GİBİ, BÜYEYEN, KAMPANYA!,
Yorumlar
Haber Yazılımı