Haber Detayı
16 Mart 2016 - Çarşamba 14:00
 
ÇAYIROVA HASTANESİNE KAVUŞACAK
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,2016 eylem planını kapsamında Çayırova ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaret sırasında Ankara’da yaşanan terör saldırısı hakkında açıklama yapan Ceyhan, bize düşen teröre karşı birlik ve beraberliğimizi korumaktır, Türkiye teröre kurban olmayacak kadar büyük bir ülkedir, dedi.
Çayırova Haberi
ÇAYIROVA HASTANESİNE KAVUŞACAK

CEYHAN; TÜRKİYE TERÖRE KURBAN OLMAYACAK KADAR BÜYÜK BİR ÜLKEDİR

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,2016 eylem planı kapsamında ilçe vefa ziyaretlerini ve teşkilat her Salı aksatmadan çalışmalarının sürdürüyor. Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından ilçeler için düzenlenen programa harfiyen uyan Ceyhan’a ziyaretlerde İlçe Başkanı Zafer Kılıç, İl Başkan yardımcılarından Mustafa Kocaman, Hüseyin Kurt, Ekrem Özenir ve Orhan Barış’ın yanında il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

YEKTA TÜRKER’E UMRE ZİYARETİ

Ceyhan, Çayırova programına öncelikle Umre ibadetini tamamlayarak yurda dönen İl Disiplin Kurulu üyesi Yekta Türker’i iş yerinde ziyaret ederek başladı. Ceyhan’a Türker’i ziyaretinde Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Bu ziyaretinden ardından Ceyhan, parti emektarlarının ilçelerde kapısını çalmaya devam ediyor. Vefa ziyaretleri kapsamında Ceyhan İlk olarak önceki dönem Belediye Başkan Yardımcılığı yapan Nizamettin Günay’ı ziyaret etti. Ardından, eski ilçe yöneticisi Turan Baş ve eski Belediye Meclis Üyesi Lütfü Cantemur’un iş yerlerine konuk oldu. 

ÇAYIROVA DEVLET HASTANESİNE KAVUŞACAK

Vefa ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanlığına geçen Ceyhan, her ilçede olduğu gibi Çayırova’da da Belediye çalışmaları hakkında sunumlar alarak, yatırımlarını yakından takip edeceklerini, seçim beyannamemizde yazanların hepsini hayata geçirmek adına büyük gayret gösteren belediye başkanlarına destek olmak adına neler yapabileceklerini konuştuklarının ifade etti. Ak Belediyeciliğin her zaman farkını gösterdiğini söyleyen Ceyhan, milletimizi hizmetlerimize hız kesmeden devam ederek,2019 yılında milletimizin önüne yüzümüz ak olarak çıkacağız, dedi. Belediyelerimizin hizmet konusunda beyannamelerde yazanların dışında birçok hizmeti hayata geçirmesi, bizleri memnun etmekte, milletimizde bu hizmetlerden memnuniyet duymaktadır, dedi. Çayırova’nın hızlı büyüdüğünü ve güzel hizmetler aldığını ifade eden Ceyhan, burada hastane hayaldi ancak yoğun çalışmalar ve gayretler sonucunda Çayırova devlet hastanesine kavuşacak, dedi.

TÜRKİYE TERÖRE KURBAN OLMAYACAK KADAR BÜYÜK BİR ÜLKEDİR,

Çayırova’da yerel gazete ziyareti yapan Ceyhan, Ankara’da yaşanan terör saldırısı hakkında gelen soru üzerine,’’bize düşen birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmektir, devletimiz askeri ve polisi ve milletimizle terör prangasından kurtulmaya karar verdi. HDP’nin barış için değil’de kandil ve pkk ilke birlikte saf tutması sebebiyle devlet tekrar terörle silahlı mücadeleye tekrar kara vermiştir, bu mücadele terör bitene kadar sürecektir. Türkiye Büyük Türkiye, Yeni Türkiye dedikçe terörü maşalarıyla birlikte ortaya koymaya çalışıyorlar. Teröre ve teröriste boyun eğmeden, yolumuza devam edecek, hizmetlerimizi ve çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz, Bu ülke teröre kurban olmayacak kadar büyük bir ülkedir, dedi. Vefa Ziyaretleri ve Belediye sunumlarının ardından teşkilat çalışmaları kapsamında mahalle başkanları, meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu toplantılarına katılarak Çayırova programlarının tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYIROVA, HASTANESİNE, KAVUŞACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı