Haber Detayı
15 Ağustos 2017 - Salı 13:32
 
ÇAYIROVA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN MUHTEŞEM ORATORYO GÖSTERİSİ
Bekirpaşa Ülkü Ocağı İzmit Cephanelik parkında piknik programı düzenleyerek, ülkücü gençleri bir araya getirdi.
Çayırova Haberi
ÇAYIROVA ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN MUHTEŞEM ORATORYO GÖSTERİSİ

Bekirpaşa Ülkü Ocağı İzmit Cephanelik parkında piknik programı düzenleyerek, ülkücü gençleri bir araya getirdi. Düzenlenen organizasyon da grup üyelerinin tamamının Ülkü Ocaklı gençlerinden oluştuğu Çayırova Ülkü Ocağı Oratoryo Grubu sergilediği performansla göz doldurdu.

Çayırova Ülkü Ocağı Oratoryo Grubu, Bekirpaşa Ülkü Ocağının İzmit Cephanelik parkında yapmış olduğu piknik şöleninde 45 dakikalık performansıyla tüm vatandaşların beğeni ve ilgisini üzerine çekerek programa damga vurdu. Çayırova Ülkü Ocağı İlçe başkanı Hikmet Yılmaz'ın göreve gelmesiyle birlikte kurulan Oratoryo ve Koro grubu katıldığı her programda ilgi odağı haline geldi.

ÜLKÜCÜ GENÇLER YETENEKLERİNİ SERGİLİYORLAR

Çayırova Ülkü Ocağı İlçe Başkanı Hikmet Yılmaz, “Oratoryo ve Koro grubunu oluşturan Ülkü Ocaklı gençlerimiz, Tiyatro yönetmeni, Senaristi ve Bağlama ustasıyla çalışarak yeteneklerini seyirciyle buluştururken Ülkü Ocaklarının sosyal ve sanatsal başarısını bir kez daha ortaya çıkarttı. Türk milletinin yüz akı olan Ülkü Ocaklı gençler spor, sanat, kültür ve eğitim noktasında birçok proje ve çalışmalarını kararlılıkla yürütecektir.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYIROVA, ÜLKÜ, OCAKLARI’NDAN, MUHTEŞEM, ORATORYO, GÖSTERİSİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı