Haber Detayı
13 Haziran 2016 - Pazartesi 13:34
 
Çayırova Belediyesi Tempoyu Arttırdı
Çayırova Haberi
Çayırova Belediyesi Tempoyu Arttırdı

Çayırova Belediyesi tarafından Özgürlük ve Emek Mahallelerinde başlatılan asfalt serim, bakım ve onarım çalışmaları vatandaşların beğenisini topladı.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan mahallelerde üstyapı ve asfaltlamaları planlı bir şekilde sürdüren Çayırova Belediyesi Özgürlük ve Emek Mahalleleri’nde tempoyu arttırdı. Aralıksız devam eden asfalt çalışmalarının yanı sıra ilçe genelinde kilitli parke, bordür yapım çalışmaları da devam ediyor. Belediye ekipleri mahallelerde yaptığı asfaltlama çalışmalarına ara sokakları da dahil ederek bozuk yol kalmamasına özen gösteriyor. Özgürlük Mahallesi’nde geçtiğimiz ay başlayan asfaltlama çalışmalarında uzun bir mesafe kaydeden belediye, İstiklal Caddesi, Uğur Mumcu Caddesi ve Ertuğrul Gazi Caddesi arasındaki sokakların büyük bir bölümünü tamamladı.

Emek Mahallesi’nde Asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Asfaltlama çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren ekipler bir yandan da üst yapısı tamamlanan sokak ve caddelerde kaldırım ve tretuvar yapımını tamamlayan ekipler Emek Mahallesi’nde de aynı hassasiyetle çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Bosna Caddesi’nde üstyapı çalışmalarına ek olarak 1 sokak ve 12/1 sokak aralarında asfalt serimi yürütüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, Belediyesi, Tempoyu, Arttırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı