Haber Detayı
01 Şubat 2018 - Perşembe 13:06
 
Çayırova'da Neden Gece Olmuyor?
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci'nin vizyon caddeler oluşturma çalışmaları çerçevesindeki dekoratif aydınlatma direkleri ilçenin gecesini gündüze çevirdi. Kocaeli'nin bir çok bölgesinde Çayırova için, "Gecesi olmayan ilçe oldu." terimi yakıştırılması yapılıyor.
 
 
 
Çayırova Haberi


Dilovası Belediyesi Ocak Ayı Meclis Oturumu'na katılan bazı meclis üyeleri de ilçelerdeki belediye çalışmalarına ilişkin "Çayırova'yı gecesi olmayan ilçe olarak tanımlandırmaya başladık.” dediler. Çayırova Belediyesi’nin yaptığı çalışmalarla Çayırova’nın işlek caddeleri yepyeni bir görünüme kavuştu. Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ile büyük takdir toplayan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve ekibi çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken Çayırova'nın çehresini de her geçen gün değiştirmeye devam ediyor.

 

 

ÇAYIROVA DEĞİŞİYOR

Demirci ve ekibi özellikle görsel çalışmalara ağırlık verirken son olarak Çayırova'nın caddelerini farklı ışıklandırma sistemleri ile muhteşem bir görüntüye kavuşturarak büyük beğeni topladılar. Başkan Demirci'nin resimleri sosyal medyada paylaşımı sonrası Çayırova’nın yeni hali sosyal paylaşım sitelerinde en çok konuşulan konulardan biri olurken Kocaeli'nin birçok ilçesinden Başkan Şevki Demirci'ye tebrik yağdı.

 

 

DEMİRCİ: 3,5 YILDA 350 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK

Çayırova Belediye başkanı Şevki Demirci de yaptığı açıklamada “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin gelişimiz için ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. 3,5 yılda 350 milyonluk yatırım yaptık. Yapmaya da devam ediyoruz. Ekibimizle müthiş bir hava yakaladık. İnşallah kalan süremiz içerisinde de çalışmalarımız tüm hızıyla sürecek ve Çayırova Kocaeli ve yanı başındaki İstanbul'un cazibe merkezi olacaktır. Son çalışmamızda ilçemize gelen misafirlerin ve ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın beğenisini kazanan cadde ışıklandırmaları oldu. Artık Çayırova gülüyor, İstiklal, Adnan Kahveci ve Uğur Mumcu Caddeleri yeni yüzüyle halkımıza gülümsüyor.” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova'da, Neden, Gece, Olmuyor?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı