Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 16:21
 
Çayırova'da Okul Müdürleri Toplandı!
Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen başkanlığında  2018-2019 eğitim-öğretim yılı ortaokul ve lise okul müdürleri toplantısı yapıldı.
Çayırova Haberi
Çayırova'da Okul Müdürleri Toplandı!

Toplantıda 2018-2019 eğitim-öğretim yılında yapılması gereken çalışmalar, kayıt işlemleri, servis ve kantin denetimi, okul güvenliği ve güvenlik tedbirleri, sağlık ve spor taraması, proje çalışmaları ve Tübitak projeleri, sosyal etkinlikler ile ilgili konular görüşüldü. Toplantıya Çayırova kaymakamı Hasan Gözen, ilçe milli eğitim müdürü  Azmi Tunç, milli eğitim şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı. İlçe milli eğitim müdürü Azmi Tunç öğretmenlik mesleğinin
emek istediğini belirterek, bu konuda okul müdürlerine büyük görevler düştüğünü söyledi. ";Öğretmenlik, fedakarlık mesleğidir. Fedakarlığımızı göstermeliyiz. Yarınlarımız olacak çocuklarımızın hayata atılma maratonunun en önemli adımı okuldur. Geleceğimizi yönetecek nesillerin yetişmesinde en büyük pay sizlerin olacaktır. Bu anlamda ben şu ana kadar yaptığınız tüm çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve bu özverili çalışmalarınızın devamını diliyorum." İlçe kaymakamı  Hasan Gözen, “ Siz değerli idarecilerimizden tek isteğimiz, okulunuz öğrencilerinin, okulu kendi evi gibi görmeleri, okulda bir aile sıcaklığını hmelerini sağlamanızdır. Öğretmenlerle devamlı irtibat halinde olmalısınız. Toplantıya katılım sağlayan tüm okul müdürlerime çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova'da, Okul, Müdürleri, Toplandı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı