Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 12:13
 
Çayırova’da Okuryazarlık Seferberliği
Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, ‘Okuryazar Seferberliği’ projesi çerçevesinde Çayırova’da bulunan dernek lokalleri ve kahvehanelerde kampanyayı tanıtmaya başladı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan ‘Okuryazarlık Seferberliği’ projesi kapsamında Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç dernek lokalleri kahvehanelerde kampanyayı anlatmak için mesailerine başladı. Tunç’a İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Dikmen, Özgürlük Mahallesi Muhtarı Rahman Güler ve okul müdürleri eşlik etti.

SEFERBERLİK BAŞLATILDI

Gittiği her dernekte Okuryazarlık Seferberliği Projesi’ni anlatan Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan himayesinde başlatılan, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy koordinatörlüğünde, Çayırova Kaymakamımız Hasan Gözen kontrolünde Okuryazar seferberliği başlatıldı.

 

 

SEVİYE EN TEPEDE OLMALI

Çayırova’da okuma-yazma bilmeyen vatandaşımızın kalmaması için bizler de okuma-yazma kursları açıyoruz. Sizlerden ricamız okuma-yazma bilmeyen akrabalarını, eşlerini, dostlarını açtığımız okuma-yazma kurslarına getirmeniz. Çayırova’da okur-yazar seviyesini en tepeye çıkarmak istiyoruz. Çayırova’da açılan okuma yazma kurslarına okuma yazma bilmeyen tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” dedi.

HABER:KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova’da, Okuryazarlık, Seferberliği,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı