979-072-9717
Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 12:05
 
Çayırova'da Yaz Okulu kayıtları sürüyor!
 
 
 
Spor Haberi


Çayırova Belediyesi yaz okulları kayıtları devam ediyor. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, jimnastik, karate, müzik, resim, drama branşlarında açılacak yaz spor okulu kayıtları bilgievleri ve anne çocuk kulüplerinde yapılırken, yüzme branşı kayıtları ise yarı olimpik yüzme havuzunda alınıyor.

Kayıt için gerekli evraklar

24 Haziran’da başlayacak olan kayıtlar için nüfus cüzdanı fotokopisi, bir adet fotoğraf, başvuru formu ve ikametgah gerekiyor. Eğitimler, bilgievleri, kapalı spor salonu ve yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleşecek.

2 Ağustos’ta bitecek

2 Ağustos’ta sona erecek yaz okulu kapsamında anne çocuk kulüplerine 2013-2014 doğumlu çocuklar kayıt yaptıracak ve Kur’an-ı Kerim eğitiminin yanı sıra çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler de yapabilecekler. 1. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrencilerin faydalanabileceği bilgievlerinden, 1. sınıflar Kur'an-ı Kerim derslerinin yanı sıra okuma yazma dersleriyle de eğitimlerine katkı sağlayacaklar. 2 ile 8. sınıf arası öğrenciler de diğer ders ve etkinliklerden istediklerini seçebilecekler.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova'da, Yaz, Okulu, kayıtları, sürüyor!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Arşiv
Haber Yazılımı
979-072-9717