Haber Detayı
16 Ocak 2018 - Salı 10:56
 
Çayırova’dan Bulanık'a "Gönül Köprüsü"
Çayırova’da üç hayırsever vatandaş, Muş'un Bulanık ilçesine bağlı Seçme köyünde ilkokul öğrencilerine kışlık kıyafet, bot ve kırtasiye yardımı yaptı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova’da üç hayırsever vatandaş, Muş'un Bulanık ilçesine bağlı Seçme köyünde ilkokul öğrencilerine kışlık kıyafet, bot ve kırtasiye yardımı yaptı. Hayırsever vatandaşlar Tahsin Köse, Elif Çalışkan ve Emine Kavakçı getirdikleri bot, mont, atkı, bere, eldiven ve kırtasiye malzemelerini Seçme köyüne bağlı Saliha İlkokulu'ndaki öğrencilere dağıttı.

DOĞU İLLERİNE GÖNÜL KÖPRÜSÜ PROJESİ

Köse, yaptığı açıklamada, her yıl doğunun farklı il ve ilçelerine giderek ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi. "Doğu İllerine Gönül Köprüsü Projesi" çerçevesinde yola çıktıklarını anlatan Köse, "Hayırseverler olarak Saliha İlkokulu'nda öğrenci kardeşlerimize yardımda bulunduk. Önceliği eğitime veriyoruz. Amacımız doğu insanı ile batıda yaşayan insanlar arasında bir bağ kurmaktır. Herkesin gelip buraları görmesini istiyoruz. Sıcak insanların, sıcak yüzünü görmesini istiyoruz." İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Aygür de hayırseverlere desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova’dan, Bulanık'a, "Gönül, Köprüsü",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı