Haber Detayı
01 Ocak 2019 - Salı 12:50
 
Çayırova’lı Ülkücüler Arvâsî’yi andı!
Çayırova Ülkü Ocakları düzenlediği programla yazar Seyyid Ahmet Arvâsî’yi andı.
Çayırova Haberi
Çayırova’lı Ülkücüler Arvâsî’yi andı!

HABER: YAĞMUR SIR

Çayırova Ülkü Ocakları düzenlediği programla yazar Seyyid Ahmet Arvâsî’yi andı. Çayırova Ülkü Ocakları düzenlediği programla yazar Seyyid Ahmet Arvâsî’yi anma ve Kur’an Tilavetini gerçekleştirdi. Programa Kurucu Ocak Başkanı ve MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban’ın yanısıra önceki dönem Ocak Başkanı Hikmet Yılmaz, MHP Çayırova İlçe Başkan vekili Ahmet Durak, MHP Çayırova Belediye Başkan Aday Adayları Tamer Saka ve Yusuf Özcan ile mahalle başkanları katılım sağladı.

ÜLKÜ OCAKLARINDA GÖREV YAPMAK ŞEREFTİR

Programın açılış konuşmasını yapan Çayırova Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Türk, ülkü ocaklarında olmak ve görev yapmanın büyük şeref olduğunu ifade ederek, “Ülkü Ocakları olarak ocağımıza gönül vermiş vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bu kapsamda İlim İrfan Yuvası Ocağımızda Seyyid Ahmet Arvasi’yi Anma ve Kur’an tilavetini gerçekleştirdik. Dava ve fikir adamı Merhum Arvasi’ye bir kez daha rahmet dilerken, Ülkücüler onun fikir ve ideallerini hiçbir zaman unutmayacak.”dedi.

DÜZDABAN’DAN TÜRK’E TEŞEKKÜR

Programa konuşmacı olarak katılan ve Kuran-i Kerim okuyan MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban ise, “Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz Ülkü ocağımızda bu tür etkinliklerin yapılması bizler içinde gurur kaynağı. Bu kapsamda programı tertipleyen İlçe Başkanımız Hakan Türk Beyefendiye ve yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova’lı, Ülkücüler, Arvâsî’yi, andı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı