Haber Detayı
14 Şubat 2017 - Salı 08:47
 
Çayırova örnek olmalı
AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Çayırova İlçe teşkilatı ile birlikte dün Çayrova’da bir dizi ziyarette bulundu.
Çayırova Haberi
Çayırova örnek olmalı

Çayırova’nın çok şanslı olduğunu belirten Vekil Yaman, “Çayırova gerçekten çok şanslı ve çok avantajlı bir ilçe sizde bunu zamanla göreceksiniz. Şanslı olmasının yanı sıra çok başarılı bir teşkilat ve teşkilatla uyumlu olan bir belediye var. Gerek Belediye Başkanının gerekse teşkilatların bu çalışma uyumu model ve örnek alınmalı.” dedi.

AK Parti Çayırova İlçe teşkilatı dün bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Filiz Ayyıldız, ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile birlikte Çayırova protokolüne bir takım ziyaretler de bulundu.

HOTMAN’A GİTTİLER

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve beraberindekilerle birlikte Çayırova’ya yeni atanan Kaymakam Mustafa Hotman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Hotman’a hayırlı olsun diyerek çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Kılıç, Hotman’a teşkilat çalışmalarından da bahsetti.

KILIÇ: 9 MAHALLE’NİN YEDİSİNDE BİRİNCİYİZ

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti olarak Çayırova’nın 7 Mahallesi’nde birinci olduklarını belirtirken 2 mahalle de ise ikinci sırada olduklarını söyledi. Kılıç, “16 Nisan’da gerçekleştireceğimiz referandum seçimi için Seçim Koordinasyon Merkezimizi kurduk. 20’sinden sonra seçim çalışmalarımıza start vereceğiz. Çok güzel bir ekibimiz var. En son 1 Kasım seçimlerinde Yüzde 59,3 gibi bir oy aldık Çayırova da. Ama 16 Nisan’daki hedefimizi Yüzde 75 olarak belirledik. Yüzde 3 CHP’nin kemik bir oyu var ama yine de inanıyorum bu seçimde onlardan da oy alacağız. Vekillerimizin bizlerin yanında olması gerek seçimlerde gerekse seçimlerden sonra sürekli olarak bizleri ziyaret ederek bizlerle ziyaret gerçekleştirmesi bizleri memnun ediyor. Biz hem Belediye Başkanımızla hem de vekillerimizle birlikte diğer seçimler de olduğu gibi hep bir aradayız. Belediye Başkanımız da sağ olsun göreve geldiği günden bu yana sürekli çalışarak yeni projeler üretip Çayırova’nın çehresini değiştirdi.  Bizler ilçe teşkilatı olarak belediye başkanımız ve vekillerimizle birlikte ilçemize hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz.” dedi.  

YAMAN: ÇAYIROVA ÇOK AVANTAJLI

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ise, Hotman’a hayırlı olsun diyerek, “İlçemize hoş geldiniz. Göreviniz daim olsun” dedi. Yaman, “Çayırova gerçekten çok şanslı ve çok avantajlı bir ilçe sizde bunu zamanla göreceksiniz. Şanslı olmasının yanı sıra çok başarılı bir teşkilat ve teşkilatla uyumlu olan bir belediye var. Gerek Belediye Başkanının gerekse teşkilatların bu çalışma uyumu model ve örnek alınmalı.” dedi.

BİR TELEFON KADAR YAKINIM

Yaman, “Siz de iyi bilirsiniz önceden ne belediye başkanına ne de vekillere ulaşabiliyorduk. Şimdi ise vatandaşımıza bir telefon kadar yakınız. Gece gündüz demeden vatandaşımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Saat kaç olursa olsun bizleri arayabileceklerini biliyorlar.” dedi. Hotman ise ziyaretlerinden ötürü Kılıç ve Yaman’a teşekkür etti.

TUNÇ’U DA ZİYARET ETTİLER

Kaymakam ziyaretinin ardından yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’u ziyaret eden heyet, Tunç’a başarılar diledi. Ziyarette konuşan Çayırova Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, okul ve öğretmen eksiklerinin olduğunu belirterek, “Çayırova Demirsaç İlköğretim Okulu’nun yanındaki boş araziye okul yapılması için teklifte bulunduk. Yeni okulların yapılması durumunda derslik sıkıntımız kalmayarak öğrenci ve derslik ihtiyaçlarımız birbirini dengeleyecek. Ayrıca Okullarımız çok düzensiz buradaki düzensizlikleri zamanla bir hal içine sokarsak dersliklerimiz açısından sıkıntılarımız azalacak.” dedi. Eğitim de 5. Sırada olduklarını ve Çayırova’da 206 öğretmen açığı olduğunu  kaydeden Tunç, “Yeni atama ile birlikte Çayırova’daki öğretmen eksiğini de giderirsek Çayırova eğitim de dört dörtlük bir ilçe haline geleceğiz.” dedi.

KOCAELİ’NİN BAKANI VAR

Ziyarette konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ise, Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç’u tekrar tebrik ederek “Çayırova eğitim açısından 5. Sırada yer alarak iyi bir düzeyde. Seneye daha iyi bir yerde olacağımıza inanıyorum. Sizler de ancak inanırsanız başarırsınız. Kocaeli gerçekten çok şanslı çünkü Kocaeli’de Fikri Işık gibi bir değer var. Hem Türkiye için hem de Kocaeli için çok çok önemli bir değer. Bunun dışında bizim gerek teşkilat gerekse vekiller olarak ve belediye olarak muhteşem bir uyumumuz var. Bir aile gibiyiz. Biz vekiller olarak hepimizin kendi görev dağılımı var. Hangi komisyondalarsa o birime bağlılar ama ben Çayırovalıyım ve Gebzeliyim. Ben sizlerin arkadaşıyım. Ne zaman isterseniz bana ulaşabilirsiniz. Ben sizlerin de çok başarılı olmasını istiyorum. Nerede bir sıkıntı sorununuz olursa benim haberim olsun. Elimden geldiğince sizlere destek olmaya hazırım.” Dedi.

DEMİRCİ’DEN PROJELERİ DİNLEDİLER

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve beraberindekiler umreden dönen Belediye Başkan Yardımcıları Fikriye Çelik ve Orhan Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman ve beraberindekiler son olarak Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’yi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Demirci’den projeleri dinleyen heyet, yapılan ve yapılacak projelerin son durumu hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırova, örnek, olmalı,
Yorumlar
Haber Yazılımı