Haber Detayı
21 Aralık 2017 - Perşembe 13:20
 
Çayırova’ya SEDAŞ Arıza Noktası!
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, SEDAŞ Gebze Şube müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirerek, Çayırova’daki elektrik sorunlarını masaya yatırdı.
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova’da çözülmedik sorun kalmayacak ilkesiyle yola çıkan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, Çayırova’daki elektrik sorunlarına istinaden SEDAŞ Gebze Şube müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Başkan Gür, “SEDAŞ Gebze Şube müdürlüğünü ziyaret ederek Çayırovamız’daki tüm sorunlarımızı masayla yatırdık. Mahalle başkanlarımızdan ve muhtarlarımızdan aldığımız sorunları dosya halinde SEDAŞ'a teslim ettik.

MUHTARLARA VİP HAT

Her hafta takibi yapılacak inşallah. Çayırova'da Sedaş arıza noktası oluşturulacak. Sorunların hızlı çözümü adına bu çok önemli bizim için. Çayırovamız’da ilk etapta 5 mahallemize toplam 9 trafo tesisi sözü aldık. Akse-Yenimahalle-Özgürlük-İnönü-Atatürk 2018 ilk 6 ay içerisinde 9 Trafo tesisi yapılacak. Trafonun yetersiz kaldığı yerlerde güç artışları yapılacak. Bunları da rapor halinde bize sunacaklar. Muhtarlarımıza VİP öncelik hattı verilecek. Volkan Özgülen beyefendiye ve ekibine destekleri için çok teşekkür ederim.” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova’ya, SEDAŞ, Arıza, Noktası!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı