Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 16:40
 
Çayırova’yı Hırsızlar Mesken Tuttu
Çayırova’da aynı marka ve modelden araçları çalınan araç sahipleri isyan etti.
 
 
 
Çayırova Haberi


Son zamanlarda Çayırova’da artan otomobil hırsızlığına karşı vatandaşlar tepki gösterdi. Evlerinin önünden araçları çalınan vatandaşlar ne yapacaklarını şaşırdı. Arsız hırsızlar araçların fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşarak fidye de isteyince vatandaşlar çileden çıktı. Hırsızların mağdur ettiği vatandaşlar birbirlerini sosyal medyada bir sayfada bularak uyardılar.

İZLERİNE RASTLAYAMIYORUZ

Çalınan marka ve model araçlarının aynı olmasının sebebinin, aracın kolay parçalanabilmesi olduğunu iddia eden vatandaşlar, “Araçlarımız çalınırken eldiven kullanıldığı için, aracımızı daha sonra bulsak da hırsızların izlerine rastlayamıyoruz. Çayırova’da çalınan aracın ardından Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi’nde de aynı şekilde hırsızlık yapılmış.

DUYARLILIK BEKLİYORUZ

Araçlarımızı evimizin önüne bırakmaya korkar olduk. Hırsızlar araçlarımızı sanayiye götürdüklerinde sanayi esnafından duyarlılık bekliyoruz. Herhangi bir belge verilmeden araçlarımızın parçalanmasını istemiyoruz. Sanayi esnafından istediğimiz çalıntı olduklarını düşündükleri araçlarda polise haber vermeleri.” diye konuştular. 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Çayırova’yı, Hırsızlar, Mesken, Tuttu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı