Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 19:42
 
Çayırovalı STK'lar Bir Araya Geldi
Çayırova'da faaliyetlerini sürdüren Sivil Toplum Kuruluşları (STK) "Çayırova'da gönüllülük ve halka hizmet esasına dayalı her çalışmanın içerisinde hizmet etmeye varız” mesajı verdiler.
Çayırova Haberi
Çayırovalı STK'lar Bir Araya Geldi

Çayırova'da faaliyetlerini sürdüren Sivil Toplum Kuruluşları (STK) "Çayırova'da gönüllülük ve halka hizmet esasına dayalı her çalışmanın içerisinde hizmet etmeye varız”  mesajı verdiler. İl, İlçe ve köy yöre dernek temsilcilerinin yanısıra sosyal ve kültürel yardımlaşma derneklerininde katıldığı toplantıda yerel seçim süreci de masaya yatırıldı.
Çayırova Sosyal Tesiler'de bir araya gelerek yemekli bir toplantı gerçekleştiren sivil toplum kuruluşları temsilcileri, ilçenin kültürel ve ekonomik meselelerini çözmek veya çözümüne katkıda bulunmak, bu amaçla oluşturulacak kurullarda yer almak, öncü olmak ve toplumun tüm kesimleri ile birlikte sorunların ortadan kaldırılması yönünde hareket birliğini sağlamak için bir aradayız ve her zaman bu görevi yerine getirmeye hazırız dediler. STK Temsilcileri Çayırova'nın uzun soluklu bir sosyal ve ekonomik kalkınma yolunda, tüm kuruluşların ve kişilerin birlikte hareket ettiği bu süreci sürdürmenin gerekliliğini vurguladılar.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırovalı, STK'lar, Bir, Araya, Geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı