Haber Detayı
14 Aralık 2016 - Çarşamba 18:11
 
Çayırovasporlu futbolcular, "Hepimiz polisiz"
İstanbul'da gerçekleşen hain saldırının ardından Çayırovaspor yönetimi, teknik ekibi ve futbolcular Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş'e giderek polis teşkilatına taziyede bulundu.
Spor Haberi
Çayırovasporlu futbolcular,

Çayırovaspor Kulüp Başkanı Murat Gültekin, Çayırovaspor Asbaşkanı Abbas Sır, Teknik Ekip, ve futbolcular Çayıro İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş'i makamında ziyaret etti. Hain terör saldırısında şehit olan polis memurları için Emniyet Müdürü Güneş nezdinde başsağlığı dileklerini belirten Kulüp Başkanı Gültekin, "Polislerimizin şehit olması bizleri üzmüştür. Ancak biz ölmekle bitmeyiz. Kulübümüzde yönetim olarak teknik ekip olarak ve futbolcu kadromuzla her zaman hazır polisler gibiyiz. Sözkonusu vatansa gerisi tefarruattır. Türk milleti öldükçe çoğalan bir millettir. Askerimize ve polisimize yönelik yapılan han saldırıyı kınıyor şehitlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz."dedi.

KİŞİSELE DÖNÜŞTÜ

Çayırovaspor Kulübünün bu ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş, "Bir insan  kişisel işleri ile ilgilenmekte öncelikli davranır. Bu tür terör olaylarında devlet var, polis var, asker var diye konuşur. Artık durum öyle bir noktaya geldi ki bu terör her Türk insanının öncelikli olarak kişisel işidir. Devlet, polis terör olayları karşısında bir binanın temel direkleri gibidir. Ama bundan sonra herkes bu binanın da tuğlaları gibi hareket etmelidir. Türk Milleti bir kez daha mücadele vererek bu terçrün kökünü elbirliği ile kazıyacak tecrübeye sahiptir."dedi.

HABER: Adnan AYVAZ

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çayırovasporlu, futbolcular,, "Hepimiz, polisiz",
Yorumlar
Haber Yazılımı