Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 10:08
 
Çetinkaya Çölyak hastalarına söz verdi!
Çölyak hastalarının sosyalleşebileceği alanların olmamasının bu hastalıktan muzdarip insanların mağduriyet yaşamasına sebebiyet verdiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, "Çölyak Kafe sözümüz olsun" dedi.
Gebze Haberi
Çetinkaya Çölyak hastalarına söz verdi!

Çölyak hastalarının sosyalleşebileceği alanların olmamasının bu hastalıktan muzdarip insanların mağduriyet yaşamasına sebebiyet verdiğini ifade eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, inşallah 1 Nisan sonrasında belediye bünyesinde Çölyak Kafe ve sosyal alan açacaklarının müjdesini verdi.

Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, Sultan Orhan mahallesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretinde Zehra Tekin isimli kız çocuğunun Çölyak rahatsızlığı sebebiyle büyük sıkıntı yaşadığını bunun için kendisi gibi bu rahatsızlığı çekenler için sosyal alan istemesi üzerine Başkan adayı Çetinkaya’dan Çölyak Kafe sözü geldi.

“HER İNSANA HİZMET EDECEĞİZ”

Gebze’nin tamamına hizmet getireceklerini her platformda üstüne basa basa söyleyen Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Çetinkaya, “Bizim amacımız kenti tüm mevcuduyla planlamak. Sadece fiziki mekanlar değil insanların ihtiyaçları doğrultusunda da bir planlama yapacağız. Bunun en güzel örneği Çölyak kafe ile olacak. Ben inanıyorum ki Belediyemiz bünyesinde açacağımız bu kafe ve sosyal alan ile dışarı çıktığında dilediğini yiyemeyen insanlarımız burada gönül rahatlığıyla tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çetinkaya, Çölyak, hastalarına, söz, verdi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı