Haber Detayı
08 Şubat 2019 - Cuma 11:26
 
Çetinkaya: Gebze'ye Hizmet İbadettir
Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı tarafından Ramada Encore Otel'de düzenlenen toplantıda hem adayını tanıttı hem de yerel seçim sürecini değerlendirildi.
Gebze Haberi
Çetinkaya: Gebze'ye Hizmet İbadettir

Toplantının ilk bölümünde Saadet Partisi İlçe Başkanı Necati Korkmaz basın mensupları ile kahvaltı yaparak kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Korkmaz ilk bölümde yaptığı değerlendirmede, " Seçilebilir adayla seçime girme adayda konsesyum sağlanmasını istedik. Bazı isimlerle ilgili anketler yaptırdık. Bu isim anketlerinden o isimlerin dahi haberi yoktu. 2 Bin ila 5 Bin vatandaşımıza sorduk. Burdan çıkan netice doğrultusunda ismi çıkan arkadaşımız üzerinden parti büyüklerimize gittik. Tekliflerimizi sunup Gebze'yi birlikte yönetelim dedik. Ancak kapıyı aralayan da oldu kapıyı kapatanda oldu. Bu arada Burcu Hanımı da takip ediyorduk. Söylemlerinde de bizim söylemlerimizle bağdaşan, örtüşen bir durum vardı. Neden olmasın? dedik ve genel merekeze onun hakkında anket çalışması yaptırdık. Çok olumlu netice aldık. Daha sonra kendisinden randevu aldık ve bu sürece geldik." dedi. İttifak değerlendirmeside yapan Korkmaz, "Bizi bazen terörist yapan oluyor bazen başka konumlandırma içine sokuyorlar. Biz bu seçimlerde tabandaki konsesyum hariç Türkiye'nin hiçbir ilçesinde, beldesinde, şehrinde ittifak antlaşması içinde olmadık. Kurumsal anlamda yani parti düzeyinde karşılıklı bir görüşmemiz ve ittifak anlaşmamız sözkonusu değildir. Geçtiğimiz seçimlerde bir seçim yarışını yansıtamadık. Hep farklı şeylerle uğraşıp durduk. Ama bu kez yerel seçimin tüm havasını yaşıyoruz. Rakiplerimizi biliyoruz. Belediye Başkan adayları, ilçe başkanları bizim muhatap alacağımız rakiplerimiz. Eğer karabasanlar gelmezse, yurt dışından bir emir gelmezse ise farklı bir doğal afet olmaz ise bu yerel seçimin galibi Saadet Partisi'dir."dedi.
 
İNANIYORUM KAZANACAĞIZ
Toplantının ikinci bölümünde basın mensupları Ramada Encore Otel seminer ve toplantı odasına alınarak aday tanıtım programı başladı. Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Burcu Çetinkaya davetlilere yönelik yaptığı konuşmada, "Bugün burada bitti denilen bir başlangıcın bitmediğini ilan etmek için buluştuk. Bundan iki ay önce hayallerimiz var diyerek bir yola çıkmıştık. Ben hayallerimin peşinden gitmeye kararlıyım. Gebze için, halk için, Hakka hizmet için, yarım kalan hayallerim için bu yarışta bana imkan veren Saadet Partisi ile birlikte yola kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Kendilerine bu imkan için teşekkür ediyorum. Artık Gebze için dürüst belediyecilik dönemi başlıyor. Bu dönemin öncüleri Milli Görüş hareketinin dürüst kadroları mimarları ise bütün Gebze olacaktır. Ortaya koyacağımız projelerle Gebzemize hak etmiş olduğu değeri kazandırıp yaşanabilir bir ilçe haline getirmek amacındayız. Vatandaşlarımız ile arada kapılar olmadan doğrudan yönetime dahil olabilecekleri şekilde yönetmek istiyoruz. Eski nesil siyaset anlayışını Gebze halkının yüzünü güldürecek şekilde yeni nesil siyaseti ile değiştirmek istiyoruz. Gebze'ye hizmet ibadettir. Gebzenin geleceğini aydınlatmak Saadettir. Allah'ın izniyle birlikte başaracağız. İnanmak kazanmanın yarısıdır, inanıyoruz kazanacağız."dedi.Toplantıya Kocaeli Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik, il yöneticileri,ilçe başkanları,ilçe belediye başkan adayları, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Haber: Adnan Ayvaz

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çetinkaya:, Gebze'ye, Hizmet, İbadettir,
Yorumlar
Haber Yazılımı