Haber Detayı
06 Aralık 2017 - Çarşamba 13:37
 
Ceyhan’dan AK Darıca'ya tebrik ziyareti!
AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Darıca yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
 
 
Darıca Haberi


Geçtiğimiz ay yapılan kongrede yeniden aday olarak tekrar ilçe başkanı seçilen Muzaffer Bıyık'a AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Ceyhan, "3 Temmuz ile bir kongre sürecine girdik. Genel merkezin talimatları doğrultusnda takvim işletilmesini 11 ilçede bitirdik. Darıca’da da Muzaffer Bıyık kardeşimiz göreve talip oldu. Bu kongre takvimi çerçevesinden dolayı hayırlı olsun ziyaretlerimizi yapıyoruz. Partimizin 16 yıllık sürecinde dava şuuruyla elimizden geleni yapıyoruz.

BAŞARIYI ÜST PERDEYE TAŞIYACAĞIZ

Hem ülkemizi hem de milletimizin daha iyi bir yaşam stardına ulaşması için ortaya koyuyoruz. Bugüne kadar Darıca’da görev alan herkese şükranlarımı sunuyorum. Aralık ayı sonuna kadar teşkilat yapılanmalarını tamamlayacağız. 2019 sürecinde de hem ana kademe hem de kadın ve gençlik kolları olarak 2014 yılındaki seçimlerden daha büyük bir oy almak için bu ekip ile alacağına inanıyorum. Yaptığımız işlerden ve verdiğimiz hizmetlerden dolayı Darıca halkının vereceği takdiri biliyoruz. 1 Ocak’tan itibaren 2019 yılından tüm seçimlerde de başarıyı en üst perdeye taşıyacağız. "dedi.

ÇALIŞACAĞIZ

İl Başkanı Ceyhan'ın ardından AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık konuştu. Bıyık, "Kıymetli İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan beraberinde ki heyet gerçekleştirilen olağan yönetim kurulu toplantımıza teşrif ettiler. Geçtiğimiz dönem yaptığımız işler, bu dönem yapacaklarımızın teminatıdır. Darıca halkına en iyi hizmetleri vermek için çalışacağız. İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan'a nazik ziyaretlerinden dolayı, kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz."dedi. Gerçekleştririlen ziyaret çeklen hatıra fotoğrafları ile son buldu. 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ceyhan’dan, AK, Darıca'ya, tebrik, ziyareti!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı