Haber Detayı
01 Nisan 2016 - Cuma 09:18
 
Ceyhan: Süreçle ilgili sıkıntı yok
Kocaeli Haberi
Ceyhan: Süreçle ilgili sıkıntı yok

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, il kadın kollarına atama yapılmamasının genel merkezdeki yoğunluktan kaynaklandığını belirterek, “Süreçle ilgili bir sıkıntı yok” dedi

AK Parti İl Kadın Kolları’nda yeni başkan bekleyişi devam ediyor. 2 Şubat tarihinde ailevi sebeplerden dolayı görevinden istifa eden Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Zeybek’in yerine henüz bir isim atanmadı. Yaşanan 1 buçuk aylık süreçte AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi’nden gelen isimler yaklaşık bir ay önce adaylarla görüştü. Fakat aradan geçen zamanda kadın kolları için başvuru yapan 6 isimden hiçbiri genel merkeze çağırılmadı. Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, süreçle ilgili herhangi bir sıkıntının olmadığını kaydetti.

SIKINTI YOK
Konuyla ilgili konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Genel merkez kısa sürede kadın kolları başkanımızı belirleyecektir. Son günlerde yaşanan yoğunluktan dolayı süreç biraz uzamış olabilir. Fakat herhangi bir sıkıntı yoktur. Süreç kendi halinde ilerlemektedir. Bu gecikmenin yanlış yorumlanmasına gerek yok. Tamamen yoğunluktan dolayı olan bir hadise” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceyhan:, Süreçle, ilgili, sıkıntı, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı