Haber Detayı
24 Aralık 2018 - Pazartesi 15:27
 
Ceylan Sahaya İndi
Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan mahalle sakinleri ile Barış Düğün Salonu'nda kahvaltıda biraraya geldi. Ceylan’ın kahvaltısına siyasi parti temsilcileri, stk temsilcileri, işadamları ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
Darıca Haberi
Ceylan Sahaya İndi

Tanışma, İstişare ve Dayanışma toplantısında Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan’ın projeleri ve kendisi tanıtılarak mahalşle sakinlerine ve salonu dolduran davetlilere bilgilendirilmesi yapıldı. Burada bir konuşma yapan Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan ,”2019 Yerel seçimlerinde mahallemize daha iyi hizmet edebilmek, vatandaşlarımızın fikirleriyle ortak hareket ederek mahallemizin sorunlarını projeleştirerek çözmek için en iyi şekilde çalışacağız. Bugün ki kahvaltı programımızdaki amacımız birlik ve beraberliği sağlayarak daha güzel bir mahalle olmak için 7 gün 24 saat çalışacağız. Halkımızın yerel seçimlerde desteklerini bekliyorum” dedi. Yaklaşık 400 kişinin katıldığı kahvaltı programında Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan gelen vatandaşlarla yakından ilgilenerek, sohbet etti.

AZALARINI TANITTI

Barış Düğün Salonu'nda gerçekleștirilen aza tanıtım ve istișare kahvaltısında Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan ve aza heyeti mahalle halkı ile tanışma fırsatı da buldular. Muhtar Adayı Ceylan misafirlerine selamlama konușmasını gerçekleștirdikten sonra muhtarlık seçimleri sonrası mahallede yeni projeler üretip hayata geçirme așamasında ön ayak olacağını, mahallenin dert ve sorunlarını üst makamlara iletmek için aracı kurum olacağını ve mahalleyi çok iyi bilen birisi olarak sorunların çözüme kavușturulması noktasında elinden gelenin fazlasını yapmak için bu yola çıktığını belirtti. Köksal Ceylan ayrıca bu zorlu yarıșta yanında olan, kendisini yüreklendiren ve mahalleye sahip çıkan büyüklerine, arkadașlarına teșekkürlerini iletirken 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçiminde kendisine destek olunmasını ve bu zorlu süreci birlik ve beraberlik ile el ele așacaklarını belirttiği destek mesajıyla tamamladı

Kazım Karabekir Mahallesi Muhtar Adayı Köksal Ceylan’ın aza listesi ise șu șekilde

Mehmet Çelik– Afyon

Ufuk Torun– Tokat

İsrafil Özhanlı – Kars

Murat Agdaș– Erzurum

İsmail Adıgüzel – Çankırı

Mehmet Karademir – Ardahan

Deniz Șahinbey– Sivas

Salim Karakelle- Erzurum

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ceylan, Sahaya, İndi,
Yorumlar
Haber Yazılımı