Haber Detayı
10 Şubat 2016 - Çarşamba 14:29
 
CHP 2019’u hedefliyor
CHP’de 2019 hedefleri için şimdiden kollar sıvandı. İlçe Başkanı recep Dursun, parti binasında düzenlediği Mini Çalıştayla 2019 rotası için yapılması gerekenleri Partililerle tartıştı.
Gebze Haberi
CHP 2019’u hedefliyor

CHP Gebze İlçe Örgütü, Önceki akşam parti binasında mini bir Çalıştay gerçekleştirdi. Çalıştaya partinin Gebze’deki tüm yönetim kademeleri katıldı. İlçe Başkanı Recep Dursun tarafından düzenlenen Çalıştayda, İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları, Mahalle örgütleri buluşarak, Partinin geleceği için görüş ve düşüncelerini açıkladılar. CHP’liler içlerini dökerken, 2019 hedeflerini konuştular.

FİKİRLERİNİ ANLATTILAR

İlçe Binasında yapılan Çalıştayda Tanışma faslından sonra partinin yerel iktidarını temin için yerel muhalefetin güçlendirilmesinin önemi vurgulandı. Mahalle birimlerinden ilçe örgütüne ve Meclis üyelerine bilgi aktarımının önemi üzerinde duruldu. Gebze İlçe Örgütü’nün 2019 yılı hedefine ulaşmak için üyelerin partinin eylem ve etkinliklerine katılımının sağlanmasının gerekli olduğu belirtildi.

2019 HEDEFLERİ KONUŞULDU

Çalıştayla ilgili değerlendirme yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun, “Aktif üye tespiti için üyelerimizin hanelerinde ziyaretinin gerekliliği üzerinde duruldu. Siyasi çalışma, üye ziyaretleri ve eylem ve etkinliklerin amaca ulaşması için parti içi eğitimin ön şart olduğu ifade edildi. Üç saat gibi süren buluşma mini bir "Çalıştay'a.." dönüştü. Gerçekten verimli, seviyeli ve ölçülü geçen bu toplantıya katılan herkesi memnun etmiştir. Bu mini Çalıştaylar devam edecektir. Katılan ve katkı sunan tüm parti emekçilerine ilçe yönetim kurulu adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, 2019’u, hedefliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı