Haber Detayı
21 Haziran 2017 - Çarşamba 11:54
 
CHP ÇAYIROVA'DAN "DURMA EYLEMİNE" DESTEK
CHP Çayırova İlçe Başkanlığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başlattığı adalet yürüyüşüne destek vermeye devam ediyor.
Çayırova Haberi
CHP ÇAYIROVA'DAN

CHP Çayırova İlçe Başkanlığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başlattığı adalet yürüyüşüne destek vermeye devam ediyor.  CHP Çayırova ilçe Başkanı Selahattin Kaya yazılı açıklamada, “Genel Başkanımızın ülkemizde adaletsizliklere karşı başlatmış olduğu adalet yürüyüşüne destek veriyoruz” dedi.

CHP Çayırova İlçe Başkanlığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başlattığı adalet yürüyüşüne destek vermeye devam ediyor. Kaya, ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de 2 dakikalık “Adaleti Düşünmek için Duralım” eylemine destek veriyoruz” diyerek konuyla ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Kaya yaptığı basın açıklamasında, “Yürüyüşün dördüncü gününde, İl Başkanımız Cengiz Sarıbay, İl yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik kolları ile birlikte yürüyüşe katılarak Genel Başkanımızla birlikte yürüdüler. Çayırova İlçe Örgütü olarak Türkiye genelinde saat 18.00’da eş zamanlı olarak başlatılan 2 dakikalık “Adaleti Düşünmek için Duralım” eylemine bizlerde destek veriyoruz.” Dedi.

TÜM ADALETSİZLİKLER İÇİN ADALET ARIYORUZ

Kaya, “Bugün burada Genel Başkanımızın başlatmış olduğu adalet yürüyüşüne destek olmak için buradayız, Milletvekilimiz Enis Berberoğlu’nun 25 yıla mahkum edilmesi ile başlatılan bu adalet yürüyüşü bu ülkede adaletsizliğe uğramış tüm kesimler için başlatılmış bir yürüyüş olup uzun süredir ülkemizde yaşanan adaletsizliklere bir yenisi eklenerek bu olay bardağı taşıran son damla olmuştur.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, ÇAYIROVA'DAN, "DURMA, EYLEMİNE", DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı