Haber Detayı
01 Haziran 2018 - Cuma 13:14
 
CHP DARICA’DAN SEÇİM BÜROSU AÇILIŞINA DAVET
24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı, Kazım Karabekir Mahalle Temsilciliği Seçim Bürosu açılışını pazar günü yapacak.
 
 
 
Darıca Haberi


24 Haziran 2018'de yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı, Kazım Karabekir Mahalle Temsilciliği Seçim Bürosu açılışını pazar günü yapacak. Genç Osman Cad. üzerinde bulunan seçim bürosu açılışına CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve CHP Kocaeli Milletvekilleri Adayları da katılacak.

TÖRK DAVET ETTİ

Pazar günü yapılacak olan açılışa tüm vatandaşları davet eden CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk şunları söyledi: "24 Haziran'da yapılacak seçimler için milletvekili adaylarımız ve örgütümüz ile birlikte yoğun bir programla çalışıyoruz. Darıca'nın her mahallesinde üyelik stantlarımız var. Esnafımızı, derneklerimizi, vatandaşlarımızı ziyaret ederek seçim bildirgemizi anlatıyoruz. İlk seçim büromuzu da Kazım Karabekir Mahalle Temsilciliğimizde açıyoruz. İl Başkanımız ve Milletvekilleri Adaylarımızın katılımıyla gerçekleştireceğimiz Kazım Karabekir Mahalle Temsilciliği Seçim Koordinasyon Bürosu açılışımıza tüm halkımız davetlidir."  

KAZIM KARABEKİR’DE AÇILACAK

CHP Darıca İlçe Başkanlığı Seçim Bürosu 3 Haziran 2018 Pazar Günü Saat:14.00'de Kazım Karabekir Mah. Genç Osman Cad. No:66 Darıca adresinde bulunan Kazım Karabekir Temsilciliği'nde açılacak.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, DARICA’DAN, SEÇİM, BÜROSU, AÇILIŞINA, DAVET,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı