Haber Detayı
20 Nisan 2017 - Perşembe 13:55
 
CHP DARICA'DAN UÇURTMA ŞENLİĞİ DAVETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Darıca Haberi
CHP DARICA'DAN UÇURTMA ŞENLİĞİ DAVETİ

 

 

“23 Nisan 1920 tarihinde TBMM’nin açılışıyla, bağımsızlık mücadelemiz taçlandırılmıştır. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin teminatı ve en değerli varlığımız olan çocuklarımıza olan sevgi ve inancının bir göstergesi olarak bu anlamlı günü onlara bayram olarak armağan etmiştir. Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. TBMM’nin açılışının 97. yıldönümünde Büyük Önderimiz ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum." diyen Yakup Törk konuşmasına şu sözlerle devam etti.

 

"Milletimizin kaderi ve Cumhuriyetimizin tarihi adına çok büyük anlam taşıyan bu günde tüm çocuklarımızı ve ailelerini Uçurtma Şenliği ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlamaya davet ediyorum." dedi.

 

CHP Darıca İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 2. Geleneksel Uçurtma Şenliği 23 Nisan 2017 Pazar günü saat 15:00’de Darıca Sahili Dudayev Parkı'nda gerçekleşecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, DARICA'DAN, UÇURTMA, ŞENLİĞİ, DAVETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı