Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 09:52
 
CHP Darıca birlikte başaracak
Darıca Haberi
CHP Darıca birlikte başaracak

CHP Darıca İlçe Örgütü, partinin yol haritasını belirlemek ve geleceğini konuşmak adına bir araya geldi. Toplantıda konuşan CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, ‘CHP’yi Darıca’da şahlandırarak, iktidar yapacağız bu bunu birlikte başaracağız” dedi.

CHP Darıca İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen programda partinin yol haritasını belirlemek ve geleceğini konuşmak adına bir araya gelindi. İlçe Başkanı Gökhan Aktaş başkanlığında düzenlenen toplantı bir hayli ilgi gördü. Toplantıya 31 Mart’ta Darıca Belediye Başkan adayı olan Yakup Törk de katıldı. Çiçeği burnunda ilçe başkanı Gökhan Aktaş konuşmasında “Bu salonu böyle kalabalık görmek çok güzel.  Sen, ben yok biz var, Cumhuriyet Halk Partisi ailesi var. Önümüzde seçim yok, ancak bu zaman zarfını çalışmaktan, kenetlenmekten ve başarmak adına mücadele etmekten yana kullanabiliriz” şeklinde konuştu.

BİR ARADA OLACAĞIZ

Partililerin karşılıklı fikirlerini sundukları programda CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş ve ekibinin görev dağılımı da gerçekleşti. Görev dağılımının ardından konuşan Başkan Aktaş, “Biz olma duygusuyla, bir arada çalışarak başaramayacağımız hiçbir şey olmayacak. Buna inanıyorum. Sizlere çok teşekkür ediyor, bir arada olmaktan dolayı gururlu olduğumuz ifade etmek istiyorum” ifadesini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Darıca, birlikte, başaracak,
Yorumlar
Haber Yazılımı