Haber Detayı
09 Şubat 2017 - Perşembe 09:09
 
CHP Darıca'da Kadınlar Tam Kadro
Darıca'da CHP'nin Firs Lady'leri birlik ve beraberliklerine toz kondurmuyorlar. CHP'li kadınlar birbirlerinin en özel günlerinde bir araya gelerek hem siyasi çalışmalarını gerçekleştiriyorlar hem de kişisel kutlamalarını gerçekleştiriyorlar. Bu duruma ise en çok memnun olan sosyal medya kişisel sayfasından mesaj yollayarak CHP'li kadınların mutluluğuna ortak olan Kocaeli CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür oluyor.
Darıca Haberi
CHP Darıca'da Kadınlar Tam Kadro

Darıca CHP Belediye Meclis Üyesi Serap Aydın, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin bir araya getirdiği dostlun ve bağlılığın temsili kadınlar. "başlığı ile Zehra Yıldırım Yücel'in doğum günü kutlandı. Klasik bir doğum günü partisi dışında yerel ve genel siyaset üzerine de sohbet eden CHP'li kadınlar referandum çalışmaları çerçvesinde de kutlama sonrasında CHP Darıca İlçe Başkanlığı binasında İlçe Başkanı Yakup Törk ile bir araya gelerek görev istediler. Referandum süreci boyunca arazi çalışmalarında Yakup Törk'e destek verecek olan CHP'li kadınların bu davranışına İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür'de sessiz kalmadı.

Sevim Korkmaz Pekyörür  sosyal medya paylaşım sitesinden gönderdiği mesajda, "Hepinizi öpüyorum nice senelere hep birlikte hayırlı günler görmek dileğiyle" sözlerine yer verdi. Ayrıca diğer ilçelerde kadın kolları başkanlığı çerçevesinde görev yapan bir çok isim Darıca CHP'li kadınların bu mutlu gününe ortak oldu.

Ancak bu doğum günü kutlamasına ilişkin paylaşılan fotoğrafın altına mesaj yazmayan tek ismin Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Çağlar olduğu dikkat çekti.  Darıca CHP'li kadınların mutlu ve üzgün günlerinde bir arada olmayı bir tarafa bırakın partisinde kadınların en zirvesinde olmak adına mahalle kadın kolları yöneticilerinin olumlu haberlerine dahi tahammül edemeyen ve partiye üye bile olmayan çevresindeki isimleri yorum yaptırmak adına kullanan Çağlar'ın CHP içinde ki kadınların keyifli olmalarına da tahammül edemediği tahmin ediliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Darıca'da, Kadınlar, Tam, Kadro,
Yorumlar
Haber Yazılımı