Haber Detayı
14 Mart 2018 - Çarşamba 12:34
 
CHP Darıca Doktorları Unutmadı
CHP Darıca İlçe Başkanlığı Tıp Bayramı nedeniyle bir dizi ziyaret programı uyguladı. Darıca'da sağlıt faaliyetlerini sürdüren Aile Sağlığı Ocakları Hekimlerini, sağlık personelini ve hastalarını ziyaret eden CHP Darıca İlçe Başkanlığı ziyaretler esnasında canlı çiçekleri kendi elleri ile hazırladılar.
 
 
 
Haberi


 

Darıca CHP İlçe Başkanı Yakup Törk'ün aile sağlığı merkezlerine yönelik yapmış olduğu ziyaretler esnasında kendisini, İlçe Sekreteri Asuman Tolunay, İlçe Eğitim Sekreteri Esin Arkan, parti yöneticileri Yusuf Yiğit, Esra Alp, Kocaeli CHP İl Yöneticisi Baki Çepni, gençlik kolları ilçe yöneticileri, Doğukan Ergin, Muhammet Utkan, Yavuz Balcı eşlik etiler. Törk günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı açıklamada ise,

"İnsan sağlığının korunması, sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması adına her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür.İnsanlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve halkımıza daha sağlıklı bir hayat sağlamak için bütün zorluklara rağmen gece-gündüz demeden onurlu ve kutsal bir görevi büyük özveriyle yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan güçlükler, hiçbir zaman sizi yıldırmadı, yolunuzdan alıkoymadı. Bunu yaparken karşılık beklemeden, erdemli bir şekilde sadece mesleki sorumluluğunuzu yerine getiriyorsunuz. Bu özveriniz, bizler için motivasyon kaynağı oluyor. Bu doğrultuda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı görev anlayışı ve çalışma heyecanıyla hareket edeceğinizi biliyorum. İnsanı yaşatmayı, insanın acısını azaltmayı ve insanlığa daha sağlıklı bir yaşam sunmayı ilke edinen, bu kutsal saygın ve onurlu mesleği büyük fedakarlıkla yerine getiren, en güç koşullarda bile sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı içtenlikle kutlarım" ifadelerine yer verdi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, Darıca, Doktorları, Unutmadı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı