Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 13:30
 
CHP Darıca Hız Kesmeden Çalışıyor
Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı programla 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili adayları, SKM, ilçe yöneticileri, Kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri ve örgütüyle birlikte yoğun bir tempoda çalışmaya hız kesmeden devam ediyor.
 
 
 
Darıca Haberi


Kazım Karabekir Mahallesi Seçim Bürosu’nun açılışının hemen ardından programlara devam eden İlçe Başkanı Yakup Törk, Kocaeli Milletvekili Adayları ile birlikte üyelik stantlarını, Emek Mahallesi ve Bağlarbaşı Mahallesi esnafını ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Aynı gün Bayburtlular Derneği, Siirtliler Derneği, Bilecik Bozüyük Çokçapınar Köyü Derneği, Konyalılar Derneği ve Darıcalılar Derneği’nin iftar davetine katıldılar. İftardan sonra da Darıca Keşanlılar Derneği, Zonguldaklılar Derneği ve Eskişehirliler Derneği’nin ev sahipliğinde yapılan ziyarette seçim süreci, ülke gündemi, ekonomik sorunlar, Darıca’nın ihtiyaç ve sorunları değerlendirilerek 24 Haziran Seçimlerinin ülkemize ve Darıca’mıza hayır getirmesi dilekleri karşılıklı olarak paylaşıldı.

MİLLET İÇİN GELİYORUZ

İnsanların doğru bilgilenmesi gerektiğini ve vatandaştan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Törk “Hedefimiz Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı’nda Cumhuriyet Halk Partisinin İktidarıdır. Biz inandık, millet inandı. O zaman artık tamam, millet için geliyoruz.” şeklinde konuştu. CHP Darıca İlçe Örgütü bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da 6 Haziran’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çayırova’da dernek başkanları ve muhtarlar ile katılacağı iftar programı ile Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran Kocaeli Mitingi için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, Darıca, Hız, Kesmeden, Çalışıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı