Haber Detayı
30 Kasım 2016 - Çarşamba 12:36
 
CHP Darıca, Kazım Karabekir'e de temsilcilik açtı
Darıca Haberi
CHP Darıca, Kazım Karabekir'e de temsilcilik açtı

CHP Darıca İlçe Örgütü, mahalle temsilciliği açmaya devam ediyor. Darıca Nenehatun Mahallesi’nde ilk temsilciliklerini açan CHP’liler, ikinci mahalle temsilciliğini de Kazım Karabekir Mahallesi’ne açtı. Arka arkaya açılan mahalle temsilcilikleri ile ilgili bilgi veren CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, “Yeni açtığımız Kazım Karabekir Mahallesi’nin mahalle başkanı Metin Güzel, Nenehatun Mahallesi’nin başkanı da Kemal Taş oldu. Mahalle temsilciliklerimizin resmi açılışını yapmadık” dedi.

YER ARIYORUZ

İki mahalleye de temsilcilik açmak için yer aradıklarını ifade eden Törk, “Temsilciliklerimizin resmi açılışını aralık ayı içinde milletvekillerimiz, il başkanımızın ile partililerimizin de katılımıyla açacağız. Abdi İpekçi, Bayramoğlu ve Osmangazi Mahalleleri için de yer arıyoruz” dedi.

EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLIYORUZ

Törk ayrıca eğitim çalışmalarına da başlayacaklarını duyurarak “Eğitim çalışmalarına mahalle başkanlarımızdan başlıyoruz. İlk eğitimimiz mahalle başkanları ve yöneticilerine vereceğiz. Pazar günü saat 10.00’da ilçe binamızda partimizin eğitmenleri tarafından eğitim verilecek” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Darıca,, Kazım, Karabekir'e, de, temsilcilik, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı