Haber Detayı
23 Kasım 2018 - Cuma 13:23
 
CHP’de mülakatlar başladı
CHP Genel Merkezi tarafından belediye başkan adaylarının belirlenmesi için yapılacak olan mülakatları yürütmek üzere görevlendirilen heyet Kocaeli İl Örgütü’ne geldi
Kocaeli Haberi
CHP’de mülakatlar başladı

CHP Genel Merkezi tarafından belediye başkan adaylarının belirlenmesi için yapılacak olan mülakatları yürütmek üzere görevlendirilen heyet Kocaeli İl Örgütü’ne geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından Kocaeli’deki belediye başkan adaylarının belirlenmesi için yapılacak olan mülakatları yürütmek üzere görevlendirilen heyet CHP İl Kocaeli Örgütü’ne geldi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Bilişim Sorumlusu Metin Düzgün, İl Başkan Yardımcıları Selim Yıldız, Gökhan Ercan, Nilay Merttürk, Demet Karaman, Hasan Akar İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız tarafından karşılanan heyet ilk olarak il binasını gezdi.

YÖNETİM İLE TOPLANTI

Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel’in başkanlığını yürüttüğü Kocaeli ili Aday Belirleme Çalışma heyetinde Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen yer aldı. Aday belirleme heyeti gün boyu sürecek olan görüşmelerde büyükşehir ve 7 ilçedeki belediye başkan adayları ile bir araya gelecek. Heyet, İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yönetim kurulu üyeleri ile gerçekleştirdikleri toplantının ardından belediye başkan aday adayları ile mülakata başladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’de, mülakatlar, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı