Haber Detayı
26 Kasım 2016 - Cumartesi 08:32
 
CHP'den provokasyon itirafı
CHP Eskişehir İl Başkanı Özkar'ın mesajı sonrası harekete geçen AK Parti Eskişehir İl Başkanı Ünlü suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.
- Haberi
CHP'den provokasyon itirafı

 

x

CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar'ın Diyarbakır'daki terör saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Arıyeşil'in yarın Eskişehir'de düzenlenecek olan ve cenaze töreni öncesi gönderdiği "Katil PKK iş birlikçi AKP diye haykırmak için katıl" cümlesinin bulunduğu mesaja ilişkin, "Suç işlemeye kin ve düşmanlığa sevk eden bu kişi hakkında derhal suç duyurusunda bulunacağız." mesaj sonrası AK Parti Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü açıklama yapmış, suç duyurusunda bulunulacağını kaydetmişti.

CHP'DEN İTİRAF GELDİ

AK Partili Ünlü'nün açıklamasının ardından bir açıklama da CHP Genel Merkezi'nden geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Eskişehir'de gerçekleştirilecek cenaze töreni için mesajın gönderildiğini itiraf etti.

İŞTE CHP İL BAŞKANI SİNAN ÖZKAR'IN ATTIĞI VE CHP GENEL MERKEZİ'NİN KABUL ETTİĞİ O MESAJ

CHP MECLİS'TE DE ŞEHİTLERİ YUHALATMIŞTI

Salı günü gerçekleştirilen Meclis Grup Toplantısı'nda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşma yaptığı sırada salonda bulunan CHP'liler şehit ve şehit ailelerini yuhalamıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'den, provokasyon, itirafı,
Yorumlar
Haber Yazılımı