Haber Detayı
05 Ocak 2017 - Perşembe 11:39
 
CHP Dilovası Kılıçdaroğlu’nu Bekliyor
CHP Dilovası İlçe Örgütü’nün yeni yeri 28 Ocak 2017 Cumartesi günü CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açılacak.
 
 
 
Dilovası Haberi


Kısa bir süre önce yeni yerine taşınan Cumhuriyet Halk Partisi – CHP Dilovası İlçe Örgütü açılış için gün sayıyor. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu bekliyor. Resmi program henüz açıklanmamış olmakla birlikte açılış 28 Ocak 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek. Eski yerine oranla çok daha geniş ve kullanımlı bir yere taşınan CHP Dilovası İlçe Örgütü’nün yeni yerinde yönetim kurulu odası, toplantı salonu, sekretarya, hol, mutfak velavabo yer alıyor. CHP Dilovası İlçe Başkanı Kerem Aydemir eski yerlerinin bulunduğu binanın en üst katında yer almasından ötürü özellikle engelli ve yaşlı vatandaşların yukarı çıkmakta dahi zorlandığını belirtip, “Bundan ötürü yeni yerimizi giriş kattan özellikle seçtik” dedi.

Halkımızı Liderimizle Yeni Yerimizde Buluşturacağız

CHP’nin Dilovası’nda yürüttüğü etkili muhalefet ile her geçen gün bir artış ve ivme gösterdiğini belirten Kerem Aydemir, “Bizim de artan bu halk ilgisine yanıtı yenilenerek vermemiz gerekirdi. Daha rahat ve kolay ulaşılabilen bir binayla bu ihtiyaca yanıt verdik. Başta üyelerimiz ve seçmenimiz olmak üzere liderimizi toplumla birleştirmek gerekirdi. Bunun için kurduğumuz temaslar sonrası da 28 Ocak’ta Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile burada güzel bir açılış gerçekleştireceğiz. Açılış bahanesiyle Dilovası halkını liderimiz ile buluşturacağız” diye konuştu.

Çalışmalarımızı Basın da Takdir Ediyor

Dilovası’nda yürüttükleri etkili ve yerinde çalışmaların toplumun her kesiminden ilgi gördüğünü, yerel basının da dikkatini çektiğini kaydeden Aydemir, “Bir yerel gazete'nin sitesinde ‘Kocaeli’de yılın enleri kimler’ başlıklı yorumunda yaptığı değerlendirmede, CHP’de yılın en iyi ilçe başkanı kısmında şahsımın adımı anması doğru yolda olduğumuzun göstergesidir. İlimizin diğer ilçelerine oranla en sorunlu, en sıkıntılı ilçelerinden birinde muhalefet partisi olarak toplumun ve halkın sesi soluğu olmak için çalışmalarımız aynı aşkla, şevkle sürecek” dedi.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, Dilovası, Kılıçdaroğlu’nu, Bekliyor, , ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı