Haber Detayı
10 Ocak 2018 - Çarşamba 12:04
 
CHP Gebze Basın Günü’nü Kutladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gebze İlçe Başkanlığı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bölge basını ile bir araya geldi.
 
 
 
Gebze Haberi


Gebze Antik Cafe’de yapılan toplantıya CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve yönetimi, gençlik ve kadın kolları yöneticileri ile basın mensupları katıldı. Siyasi bir açıklamanın, gündeme ilişkin yerel ve ulusal konuların konuşulmadığı toplantıda partililer gazetecilerle sohbet etti. Toplantıda konuşma yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, “Hepinizi emekçi olarak görüyorum. Basın emekçileri de toplumun kalkınması, bilgilenmesi ve aydınlanması adına önemli bir efor sarf etmekte ve zor koşullar altında performans sergilemektedir. Sorunlarınızı dile getireceğiniz bir CHP var. Sizi her zaman partimize bekliyoruz.” dedi.

BASINI DİNLİYORUZ

CHP Gebze İlçe Emek Bürosu Sorumlusu İsmet Güven, “Basın özgür değilse işini yapamıyor demektir.  Basın özgür değilse Türkiye’nin gelişiminin önüne kit konulmuş demektir. Düşün ve fikir özgürlüğünün önündeki engeller basını da kapsamaktadır. Biz emek bürosu olarak basın emekçilerinin sorunlarını her ay dinliyoruz. Sizin sorunlarını önce il daha sonra da Ankara Emek Bürosu’na göndereceğiz. Biz CHP olarak mecliste bir kürsünüzün var olduğunu bilmenizi isterim.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: CHP, Gebze, Basın, Günü’nü, Kutladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı