Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 09:21
 
CHP Gebze’de ‘Orhan’ Rüzgârı!
CHP GEBZE İLÇE BAŞKANI GÖKHAN ORHAN, MEVKİDAŞINA HAYIRLI OLSUN’A GİTTİ
Siyaset Haberi
CHP Gebze’de ‘Orhan’ Rüzgârı!

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, önceki gün mazbatasını aldı. Mazbatasını alır almaz boş durmayan çiçeği burnunda Başkan, CHP Darıca İlçe Başkanlığına konuk olarak burada mevkidaşı Gökhan Aktaş’a ‘hayırlı olsun’ dedi.

CHP Gebze’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı Gökhan Orhan, mazbatasını Gebze Adliyesinde aldı. Mazbata törenine önceki dönem Ardahan milletvekili olan Ensar Öğüt, Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ve partililer katıldı. Partililerin yoğun ilgi gösterdiği mazbata programında konuşan genç başkan Orhan, "Teşekkür ediyorum. Kolları sıvayıp çalışmaya başlıyoruz. Önce bir takım ziyaretler gerçekleştireceğim. Her şey hepimiz için çok güzel olacak" dedi.

MAZBATAYI ALDI, ZİYARETLERE BAŞLADI

Mazbatasını alır almaz, ayağının tozuyla CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş’a giden Orhan’a bir önceki dönem Ardahan milletvekili olan Ensar Öğüt de destek verdi. Görev teslim öncesinde hızlı bir giriş yapan Orhan, “Sayın vekilimle beraber, görevine yeni başlayan Darıca Başkanımızı ziyaret edip, başarı dilemek istedim. Hem vekilime teşekkür ediyor, hem de Gökhan Aktaş’a başarılı bir dönem geçirmesini temenni ediyorum” dedi.

AKTAŞ’TAN ZİYARET TEŞEKKÜRÜ

Gerçekleşen ziyarette iki yeni başkan birbirlerini tebrik ederken bol bol sohbet ettiler. Ziyaretten dolayı teşekkür eden CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, “Sayın vekilimize ve başkanımıza teşekkür ederim, ayaklarına sağlık” şeklinde konuştu. Öte yandan Cumartesi saat ikide CHP Gebze’de devir teslim töreni yapılacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gebze’de, ‘Orhan’, Rüzgârı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı