Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 11:59
 
CHP Gebze “hayırlı olsun” dedi
Siyaset Haberi
CHP Gebze “hayırlı olsun” dedi

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi, geçtiğimiz hafta seçilmiş ilçe başkanı olarak görevine başlayan İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve İYİ partili yöneticileri ziyaret etti. Millet ittifakının bu buluşmasında renkli ve güzel anlar yaşanırken dostluk tablosu sergilendi.

DOSTLUK GÖRÜNTÜLERİ VARDI

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi, geçtiğimiz hafta seçilmiş ilçe başkanı olarak görevine merhaba diyen İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ve ekibine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İYİ Parti Gebze ilçe binasındaki ziyarette iki partinin de yöneticileri ve üyeleri katıldı. Millet ittifakının birlikteliğinde dostluk ve başarı temennileri öne çıkarken CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, “Burak Uluköylü ve ekibine yürekten başarılar diliyoruz” ifadesini kullandı.

ULUKÖYLÜ TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutlu olduklarını söyleyen İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü, “CHP Gebze ailesine, başkanımız Gökhan Orhan’a ve tüm yöneticilerine hem şahsım hem de partim adına teşekkür ediyorum. Gerçekleştirilen ziyaret hem dostluk hem de siyaset adına önemli. Dostluğa, anlayışa, kaynaşmaya hiç olmadığımız kadar ihtiyacımız olan günler içindeyiz. İnşallah her şey çok güzel ve çok iyi olmaya devam edecek” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gebze, “hayırlı, olsun”, dedi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı