İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
En kısır hafta
En kısır hafta
Darıca emniyetteydi
Darıca emniyetteydi
Haber Detayı
20 Şubat 2020 - Perşembe 09:31
 
CHP Gebze sokağa inecek!
Siyaset Haberi
CHP Gebze sokağa inecek!

CHP Gebze’de Başkan Gökhan Orhan ve ekibi genel merkezin talimatıyla sokak örgütlenmesi modelini gerçekleştirecek. Mahalle ve sokaklarda daha aktif olacak olan CHP Gebze’de 2018’de, “Sokak Örgütlenmesi” adıyla başlatılan çalışma, rol model alınacak.

CHP Gebze’de İlçe Başkanı Gökhan Orhan ve ekibi sokak örgütlenmesi projesini hayata geçirecek. Yeni modele göre, her sokakta, 400 seçmeni kapsayacak “öbekler” oluşturulacak, bu öbeklerin başına bir sorumlu atanacak. “Komşunu tanı, onu dinle ve bir iyilik yap” sloganıyla başlatılan çalışmada, önce seçmenin partiye sempati duyması, sonra güvenmesi, en sonunda ise oy vermesi hedefleniyor. CHP Gebze, bu konuda çalışmalara ise zaman kaybetmeden start verdi.

VATANDAŞA DOKUNACAK

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla “CHP dışındaki kitlelere açılma” stratejisi kapsamında hazırlanan sokak örgütlenmesi modelini Gebze’ye uyarlamayı isteyen Başkan Gökhan Orhan ve ekibi bu anlamda çalışmalarına hız verirken Gebze’de vatandaşa daha fazla dokunmayı amaçlayacak. CHP Gebze, başta kadın ve gençler olmak üzere daha aktif ve vatandaşla daha fazla temas kuran bir örgüt olarak yola devam edecek.

HABER: R.SILA GÜVENÇ

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Gebze, sokağa, inecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı