Haber Detayı
25 Kasım 2018 - Pazar 15:58
 
CHP Kocaeli’nde Seçim Hareketi
2019 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Kocaeli’deki büyükşehir ve 7 ilçedeki belediye başkan adaylarını belirlemek üzere görevlendirilen Kocaeli İli Aday Belirleme Heyeti ilimize geldi.
Siyaset Haberi
CHP Kocaeli’nde Seçim Hareketi

CHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan Kocaeli’deki programları kapsamında çarşı esnafı, sendikalar ve meslek odalarına çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Kocaeli İli Aday Belirleme Heyeti, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar ile ilk olarak Eğitim İş Kocaeli Şubesi’ni ziyaret etti.

GEBZE VE ÇAYIROVA’YA ZİYARETLER YAPILACAK

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yapılan ziyarette ilk olarak şube başkanı Emine Çalık’ın nezdinde tüm eğitimcilerin Öğretmenler Günü’nü kutladı, ardından CHP’nin büyükşehir ve ilçelerde hangi isimleri aday göstermesi gerektiğine yönelik fikir alışverişinde bulundu.  CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan ve CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, muhtarların anlattığı sorunları dinleyerek gerekli notları aldıktan sonra partinin büyükşehirde hangi isimleri aday göstermesini istedikleri konusunda görüşlerini aldı. Heyette yer alan Giresun Milletvekili Necati Tığlı ise Gebze ve Çayırova’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirerek adaylar konusunda batı bölgesinin nabzını tuttu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Kocaeli’nde, Seçim, Hareketi,
Yorumlar
Haber Yazılımı