Haber Detayı
29 Ocak 2020 - Çarşamba 09:23
 
CHP’li Aktaş, DASİAD’a gitti!
Siyaset Haberi
CHP’li Aktaş, DASİAD’a gitti!

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdinçer ve ekibini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Aktaş, DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdinçer ve ekibine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, İlçe Başkan Yardımcıları Name Yılmaz Fidan ve Metin Öztürk, Sayman Turan Kuruca ve partililer DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdinçer ve yönetim kurulu üyelerinden Mukadder Doğanay, Rıfat Yakupoğlu ve Nurettin Ayluçtarhan 'ın hazır bulunduğu Dernek Yönetim Kurulunu ziyaret ettiler. CHP Darıca ailesi, DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdinçer ve ekibiyle görüş alışverişinde bulundular.

AKTAŞ: “TEŞEKKÜR EDERİZ”

CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, “DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Özdinçer ve yönetim kurulu üyelerimize misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim. Bizleri konuk ettiler bir arada sohbet etme imkânımız oldu. Teşekkür ederiz” derken DASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdinçer de “CHP Darıca ailesine, başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz, ayaklarına sağlık, kendilerine başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, Aktaş,, DASİAD’a, gitti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı