Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 09:32
 
CHP’li gençlerden vefa örneği
Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Gençlik Kolları, partinin kuruluşunun 96’ncı yıl dönümünde büyük vefa örneği sergiledi.
Kocaeli Haberi
CHP’li gençlerden vefa örneği

CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız ve ekibi, partinin 96’ncı kuruluş yıldönümünde anlamlı bir projeye imza atıp büyük vefa örneği gösterdi. CHP’nin 96’ncı kuruluş yıl dönümünde Kocaeli’de görev yapmış Gençlik Kolları eski İl Başkanları ve Gençlik Kolları eski Genel Başkanlarının isimlerinin yer aldığı pankartları kentin 12 ilçesi dahil her köşesine asan CHP’li gençler siyasette örneği görülmemiş vefa örneği sergileyerek, partiye gönül vermiş eski başkanları onurlandırdılar.

ATAMIZIN IŞIĞINDA 96’NCI YIL

Hazırladıkları pankartlarla kentin her bölgesini süsleyen CHP’li gençler bu pankartlarla Kocaeli başta olmak üzere tüm Türkiye’ye bir mesaj da vermiş oldu. Atamızın ışığında 96’ncı yıl gurur ve onurunu yaşıyoruz diyen CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Örgütü, “Kimse Olmasa da CHP’nin Gençleri, Gençlerin CHP’si var” sloganıyla 96’ncı yılı kutladılar.

EMANETİN SAHİPÇİLERİYİZ

İlk Genel Başkanımız, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün “Benim iki büyük eserim vardır. Biri Cumhuriyet diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir” sözleri bizler için gurur kaynağı ve sorumluluk duygusunun nedenidir diyen CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız, “Partimizin bayrağını gururla taşıyan, gençlik örgütlerimizin tozunu yutmuş gençlerimiz başta olmak üzere Ülkemizi bugünlere taşıyan Cumhuriyet Halk Partisi örgütlerine şükranlarımızı sunuyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün ışığında kimse olmasa da gençliğin azim ve kararlılığı ile partimizin nice 96’ncı yıllarında beraber olacağımızın teminatıyız. Çünkü Gençlerin CHP’ si var. Çünkü emanetin sahipçileriyiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’li, gençlerden, vefa, örneği, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı